Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor jön ki a The Walking...

Mikor jön ki a The Walking Dead Season 3?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 23:29
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Én is sajnálom clem-et és kenny-t.

De lee karaktere volt a legjobb.

Jól eltalálták a készítők!

Ha jól mondta a haverom, akkor a 3.évadban(ha lesz) egy jack nevű fehér karakterrel leszünk.

És az a bizonyos környék vagy oroszország lesz, vagy japán környéke.

Ezt nem hittem el neki....

Majd teszek ki linket valamikor a 3.évad tesztjéről.

2015. aug. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
de én kennyt szeretem :'( meg ne merjék ölni vagy én ölöm meg őket :"D
2015. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

07-15 20:45


Rájöhettél volna, hogy a képregény karakter és a játék karakter 2 különböző személy. Nemcsak a Telltalegames, de Robert Kirkman (a képregény írója) is ezt mondta.


A csávó meg aki elrabolta Clem-et máshonnan is szerezhette a walkie talkiet. Azt mondta, hogy volt egy fia meg egy lánya, lehet hogy az övéké volt. Nem csak 2 walkie talkie van a világon.

2015. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Jövő év elején jön a The Walking Dead: Michonne kiegészítő, ezután fognak a 3. évadról beszélni.
2015. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
remélem vissza jön lee mert egy kicsit sírtam rajta hogy meghelt mert olyan jó fej volt meg még sorolhatnám.
2016. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Sajnos Lee nem jön vissza.

Azok akik még visszajöhetnek a 3.évadba: Clementine, Molly, Christa, Kenny(ha túlélte) Jane(szintén ha túlélte) Lilly, Glenn, Mike, Bonnie(ha túlélte a tavat), Arvo.

2016. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Bonnie-t ha hagyod megfulladni a tóban Lukeval együtt a teóriádnak nincs értelme. De mivel nincs semmi esély arra hogy a végén ne menjen Arvoval vagy kivel meg Mikekal,valószínűleg visszatér S3-ban. Ahogy elnéztem a többi hozzászólást sokan voltak kibékülve Lee karakterével mintsem Clemével. Ahogy írták,régen jobb volt mint most. Mert elsőben egy erős,ha nem is gyors de legalább felnőtt férfit irányíthattál. Most egy ártatlan 11-12 éves kislányt kell irányítanod úgy hogy a választásaid száma igencsak korlátozott a játékban. Remélem hogy a 3. évadnál már legalább észreveszik ezt,és kezdenek is vele valamit.
2016. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy több 1. évados szereplőt ígértek, egyet sem hoztak vissza, kivéve Clemet. :D Én is örültem volna, ha felbukkan pár season 1-ből ismert karakter, pl Molly, Lilly,vagy pl Glenn (bár ő annyira nem kötődött hozzám, mivel összesen 1 epizódban szerepelt, a sorozatot pedig nem nézem). Az oké, hogy azt megmutatták 2 darab 5 perces flashbackben, hogy mi történt azzal, akit a 2. évad utolsó epizódjában választottunk, de az kb sz@rt sem ér.

Remélem, a 4. évadban tényleg találkozunk pár korábbi szereplővel. Akik lehetséges opciók, az Molly, Lilly, Arvo vagy esetleg Christa. Nekik még tökre is örülnék. Arvo visszatérésénél csak a revenge miatt, de a másik 3 szereplőnek tényleg örülnék, még Lilly-nek is. Valaki azt írta, hogy meg szeretné ölni, de én annyira nem vágyom rá. Meg nem is lenne ésszerű, mivel Clem és Lilly nem voltak rosszba, ha visszaemlékszünk. Meg Lilly mindig törődött Clemmel és nem haragudott rá soha. Viszont Molly meg Christa még jobb lenne. :) Amúgy Mike-ot is meg lehet ölni, úgyhogy a vele való találkozás esélye is kilőve.

2017. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!