Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor jön ki a The Walking...

Mikor jön ki a The Walking Dead Season 3?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 23:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én 1 nap alatt játszottam ki az első és második évadot, és tudom, hogy a második évad utolsó részében választanod kell, hogy vagy Kennyvel, vagy Janenel leszel. Van egy harmadik opció is, ha Kennyi leszúrja Janet,akkor kennyit meg lehet őlni. Na de a lényeg az, ha Kennyt választod, akkor eljutsz Wellingtonba,ha Janet, akkor visszajutsz oda, ahol Kenny megölte Carvelt, és találkozol 3 túlélővel. Szerintem az utóbbi lesz a megfelelő választás,és ahogy az első részben, ebben is a történet végéről fog futni a száll a harmadik évadban.
2015. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én jobban tudom ne is haragudj. :D Többször végig játszottam a 2. szezont és tudom, hogy csak lövések vannak benne amikor megtámadják Clemet és Christát amikor menyétet sütögetnek. Mond már meg kérlek, hogy melyik résznél láttad hogy lelövik? Mint azt hangsúlyoztam,sok első és második szereplő vissza fog térni. Lilly az aki bisztos. Ha figyeltétek a 4. részt és kicsit jobban megnézitek a hátteret,rájöttök. A TTG meg tuti hogy nem hagy elveszni olyan karektereket akik az előző évad utolsó két részében szerepeltek.
2015. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ember, a faszi ÁTSZÚRTA egy KICSESZETT szigonnyal a térdét. BELEÁLLÍTOTTA. Ezt akkor látod ha csöndben maradsz, és nem tereled el a banditák figyelmét. Szerinted onnan hogy a fenébe fut el? Ne legyél már buta. Aztán meg lövések hallatszottak, ja, belelőtt egy tárat a tarkójába.


Lillynek pedig szétlőtték a hasát egy shotgunnal. Igen. Az 1. évad után. Glennt pedig agyonverték egy szöges bottal. Ez benne van a képregényben. Szerinted a Walkie Talkie hogy került ahhoz az elmebeteghez, amikor Clem adta Glennek a legelső epizódban? Na? Bizsereg valami?


Nem szeretem mikor ok nélkül elkezd valaki inzultálni. Egyszerűen csak nézz utána, és játszd még ki párszor a 2. évadot, mert úgy látszik hogy még mindig nem láttad a lényeget.

2015. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
És akkor ez után még leírod hogy nézzétek meg a hátterét a Walking Deadnek, hát én behalok. Akkor kezdheted a képregénnyel mondjuk, ha abba belekukkantottál volna akár 3 oldalt is, már nem jönnél itt Lillyvel.
2015. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Mindenkitől bocs. Én sem találtam meg eddig,és most hogy ez megtörtént senkit nem akarok kétségbe esve tartani. [link]
2015. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Az első kommentelőnek: Haver, ha máshogy játszol máshogy is fonódik a játék. Igen lehet hogy ha nem zavarod meg akkor látod hogy megölik és kész,de ha nem,akkor mivan? Tessék ezzel talán kezdesz valamit: [link]


Viszont annyi bisztos (szerintem) a S2 DLC-jében benne lesz.

2015. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj amúgy hogy zet kérdezem de, honnan veszed azt, hogy Lilly halott? Az első évadban miután (vagy Carleyt vagy Dougot kinyírja) vagy otthagyod az úton,pár mp-ig látod hogy fut aztán black window,vagy elviszed magaddal és a vonaton amikor elölről kiakarod venni a cerkát,a hátad mögött van és semmit nem tudsz tenni. Lelök a fenébe és elhajt. Az tuti hogy a második évadban amikor Clem és Jane indulnak megmenteni Lukot és Sarah-t a játszótérnél szemben ott van az a lakókocsi amit elloptak. Nem mondom hogy higgy nekem,de nézd meg,ha meg akarod akkor átküldöm a YT linket.
2015. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem hogy a játék a képregény univerzumában játszódik. Azért is néz ki képregényes stílusban, logikus. A Wolf Among Us is ilyen, és ott is a Fables képregény univerzumában játszódik, illetve az ott megtörtént események kihatnak a játékra is.


Ott van Glenn. A játékban, az első epizód végén Clem walkie talkieja nála marad. Ez után a képregényben agyonverik egy szögekkel kivert baseball ütővel, miután elér egy táborba. És mi van a játékban? Na mi? Ugyan abba a walkie talkiba szól bele az a csávó, aki végül elrabolja Clemet. Szerinted hogy került hozzá? Úgy, hogy kifosztották a hulláját Glennek. Vagy biztos csak puszta szeretetből odaadta neki, és azóta békésen éldegél. Persze. A képregényben Lillyt egy katonai bázisra jut el, ahol aztán megpróbál kimenekíteni egy csecsemőt, de gyomronlövik shotgunnal. A Season 2 végén ott az ellopot lakókocsi, és utána mit mondanak? HOGY OTT EGY KATONAI BÁZIS A KÖZELBEN. A felől jöttek az oroszok. Igen, oda eljutott, aztán megölték.


Christát pedig ugyancsak megölték. És már bocs, de a kép amit küldtél, egy Telltale toollal megszerkesztett vacak. Ezért is van rajta Christának olyan feje, mint akit épp seggbeszexuált egy rinocérosz, mert arcmimikát már nem tudnak vele szerkeszteni, csak modelleket berakni. Ez az a jelenet mikor Sarita megöleli Kennyt, csak a csávó kicserélte Sarita modelljét Christáéra. Itt egy videó példának, a Janes befejezés, csak Kennyvel. Nagyon könnyű megcsinálni.


https://www.youtube.com/watch?v=AkgGcAx083w&feature=youtu.be..


Ami meg ennél is izgalmasabb, hogy Christa jelenete szerepel a "Walking Dead 2. évad, összes halál" című videóban. Nézd meg a kommenteket, senki sem veszekszik rajta, egyértelmű hogy meghalt. Térden szúrják, majd fejbelövik.


[link]


Remélem hogy ezzel tudsz kezdeni valamit, "haver"...


UI: Csessze meg a hülye halálos videódat, a kutyánál megint majdnem elkezdtem sírni, főleg mikor otthagyja meghalni.

2015. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, utána néztem és úgy van ahogy mondod. Bocs. Viszont tegnap találtam egy hírt miszerint Michonne lesz a TWD Season 2 DLC-je.... Na ez már mekkora vótőrfuck? Ez egy amolyan mini-szériás kis játék lesz 3 évaddal. Hát..izé..ennyi erővel bele is rakhatnák Lee-t valamilyen szerepbe. Nem is lenne rossz,sőt király lenne. :D
2015. júl. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

A Telltale még nem nyilatkozott sajnos a Season 2 DLC-ről, azt mondták hogy a múlt heti Comic Conon fogják bemutatni, aztán végül el sem mentek rá xD Szerintem az lenne a legjobb ha mondjuk bemutatná hogy Jane hogyan élt a testvérével mielőtt Carver táborába került, vagy hogy Kenny hogy találkozott Saritával. Így még sokkal jobban ütne a Season 2 vége.


Lee már szerintem nem lesz a WD-be többet, többen is mondták a fejlesztők közül hogy igazából a Season 2 végébe azt az álmodós jelenetet (miután Clemet az orosz gyerek meglövi) sem akarták beletenni, csak annyian csesztették őket hogy "JÖJJÖN VISSZA LÍÍÍÍÍÍÍ" mindenhol, hogy kénytelenek voltak visszahozni, ha még egy kis jelenet erejéig is.

2015. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!