Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Quadrocopter-vásárlás? Többi...

Quadrocopter-vásárlás? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hali, szeretnék venni egy quadrocoptert, tudjátok az a kis 4propelleres drón ami lebeg a levegőben és lehet vele felvételt készíteni, minél kisebbet szeretnék hogy ne lássák meg, de attól függetlenül messze is vehessen jelet, tehát irányítható legyen pl 10km távolságból is. Olyan távirányító is előnyös volna, ami géphez csatlakoztatva "élőben" közvetíti a monitoron a kamera által készített felvételeket, lehetőleg éjjellátó kamerával van felszerelve, tudjátok ami zöld színben jelenít meg, van ilyen? Neten hol lehet rendelni? Linkek jöhetnek, én sajna nem találom de aki tud ilyeneket nyugodtan megoszthatja esetleg még egy zöld pacsit is kap!

2015. febr. 8. 19:44
 1/6 A kérdező kommentje:
én sajna nem találtam*☻
2015. febr. 8. 19:46
 2/6 anonim ***** válasza:

minél kisebb és 10km-ről? Ez katonai cucc és ilyet te nem fogsz kiskereskedelemben venni.


Ez már kb a kémkedés kategóriája amit kérdezel...

2015. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tenyérben elférő, éjjeli felvételeket készítenék, felvenném az éjjeli életet, valami kém-cuccra gondoltam amúgy, az sem baj, ha kisebb a max. táv a jeladó és vevő közt, optimális lenne ha átlátszó műag. ból lenne mert úgy nehezebben veszik észre, úgy is, ha kicsi.
2015. febr. 8. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Baromságokat kérsz. Most játék kell neked vagy komoly cucc ? Mert ha ilyen olcsó szar, akkor 10-20 ért már kapsz olyat amin kamera van, (írd be a google-be) De olyan hogy éjjellátó, olyanról ne is álmodj, ami hasonlókat tud mint amit leírtál az kb 2 millió Ft és a távirányító még hozzá egy 100-as.
2015. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor lemondok róla, hajtogatok papírrepcsit...:@
2015. febr. 9. 17:18
 6/6 Tifty válasza:

Szia!


Küldök linkeket, itt találtam olyat aminek 1km a hatótávolsága.



[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!