Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy érdekes kérdés, valaki...

Proog kérdése:

Egy érdekes kérdés, valaki esetleg ismer vagy van tudomása Pék szimulátorról? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy érdekes kérdés, valaki esetleg ismer vagy van tudomása Pék szimulátorról?Dagasztás,nyers anyagok pakolászása, tábla munkák, sütés , stbstb minden ami a pékséghez tartozik!

Pék vagyok és kacérkodtam a gondolattal hogy játékban egy normális szimulátorral ki probálnám :)


2015. febr. 18. 21:35
 1/2 anonim válasza:
Van egy pék szimulátor adom a linket ahol megnézheted: https://www.youtube.com/watch?v=PVIziCDaHAo
2015. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt már probáltam , de nem nyerte el a tetszésemet, egyrészt az irányitás miatt :( másrészt meg mert házban van , tehát a konyhában olyan mintha otthon maszekolnék 5db zsömlét :D szóval érted :) Olyasmire gondoltam tán ami rendesen pék üzemben van , de valoszinüleg ilyen szimulátor nem létezik :( De köszönöm a gyors válaszodat .
2015. febr. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!