Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A három airsoft közül melyiket...

A három airsoft közül melyiket éri megvenni? (részletek alul)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


nem akarok nagyon 25000 fölé menni árban(ezeket inkább tapasztalatszerzésre venném.A három közül 3 havi karbantartás esetén mennyi ideig birlyák ki normális használatnál?Gondolkodtam még,hogy shotgunt veszek de nem tudom ,hogy milyen pontosan lőnek pl: a becézott céltól a golyó nagyon eltérül e vagy sem.Még csak kinai kis pár ezer ft-s volt a kezembe nem vagyok nagyon tapasztalt ebben kérek segitséget.



2015. febr. 21. 10:46
 1/5 anonim válasza:

A fenti fegyók közül a famas a legjobb. Az m4-eseknek ha műanyag a felhúzójuk akkor ne vedd meg őket. Nekem régen volt műanyag m4-em és letört... borzasztó volt felhúzni.


Sotik ugyanúgy lőnek pontosat és erőset de emellett olcsóbbak is.

Nekem agm sotim van, 8 ezerbe vettem és 300 fps-t lő. Viszont valami házi célzó kell rá, ez az egy baja.

Több mint 1 éves és nem megfelelő használat mellett, karbantartás nélkül is még mindig tökéletes. Pedig csapágygolyókat is lőttem vele, 1 benne is maradt de nincs semmi baja:D


Ha gondolod tudok adni linket hozzá.

Ha soti nem akarsz, és airsoftgun.hu-tól veszel, akkor várd meg amíg újra lesz springes ak47. Az ak-k felhúzó rendszere a legmegbízhatóbb a sotik után


Ja és ezek egyébként mind kínai fegyverek.De ők is tudnak jót csinálni és jó árban is vannak.

2015. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"... inkább tapasztalatszerzésre venném..."


Pont rugóssal nem lesz tapasztalatod.

2015. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most néztem az airsoft magyarországon pár jó ak47 et :) elektromosak(aku)De nem tom melyiket vegyem mert annyi fajta AK van hogy az csak na :) airsoft magyaron néztem akkor max 36000ft-t szánnék az AK-ra de nem tom melyik legyen,melyik a legtartósabb hosszutávon,hogy még évekig is mennyen:D szóval most ezt néztem ki [link] ez jó lenne?(egy tartós AK kéne ha van jobb irjatok légyszi mert szinte mindenben ugyan azok) :D
2015. febr. 21. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Első vagyok.


Cyma és JG fegyverek egyaránt jók. Viszont ha cymàt veszel akkor 028-nál ne legyen kisebb. Amit mutattál az pont jó, de a másik is.

2015. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!