Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online bankkártyás fizetési...

Online bankkártyás fizetési mód és veszélyei? Az alábbi oldalról hogyan tudom megvenni a pdf formátumú könyvet online fizetve? (Részletek a kifejtősben. )

Figyelt kérdés

Ezt a terméket szeretném megrendelni innen:


[link]


Magyarországon vagyok, magyar OTP által kiadott dombornyomatú bankkártyával rendelkezem.


Ha megadom a kérd adatokat, akkor a könyv árán kívül (3012 HUF) milyen költségekkel kell számolnom?

Vagy levonják a kártyámról a könyv árát és csak annyi?


Továbbá, mi garantálja, hogy többet nem vesznek le, illetve nem húzzák le a kártyámon lévő pénzt?


Szeretném megvenni ezt a terméket, de félek attól, hogy pórul járhatok.


Eddig soha nem fizettem online bankkártyával.


2014. máj. 20. 15:27
 1/1 anonim válasza:

A költség megegyezik azzal, ami egyéb bankkártyás fizetésnél fölmerül. Ez általában ingyenes, de amióta a bankadóval és egyéb hasonlóval megszorongatták a bankokat, lehet hogy fölszámítanak egy csekély összeget (a CIB-nél ez pl. 10 Ft).


A biztonság, az egy nehéz kérdés. Én már többször fizettem kártyával interneten, eddig még nem volt gondom vele. Egyes kevésbé bizalomgerjesztő oldalak esetében annyit tettem, hogy előtte a kártya vásárlási limitet lecsökkentettem a netbankon keresztül annyira, hogy az adott fizetnivalót éppen fedezze (+ egy kevés). Majd néhány nap múlva visszaemeltem a limitet.

2014. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!