Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szeretnék születésnapra...

Szeretnék születésnapra csokiszökőkutat venni. Megéri ezt megvenni? Részletek lent. És bármilyen csoki jó bele?

Figyelt kérdés

[link]

A legkisebbre gondoltam. Jobb oldalt.


2011. okt. 1. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy hülyeség, de ha akarsz, akkor inkább csokifondüt vegyél. Abba is speciális csoki kell, nem pedig a sima bolti tortabevonó.
2011. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
71%
Felesleges dolog, max 1-szer használnátok.
2011. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%

Nem rakhatsz bele akármilyen csokit.


Milyen és mennyi csokival működik?

Kitűnő minőségü belga Callebaut csokoládéval működik. A nagy csokiszökőkút minimális mennyisége ami a működéséhez kell 600 gramm, a maximális mennyisége 1500 gramm csokoládé. A kis csokiszökőkút minimális mennyisége ami a működéséhez kell 300 gramm, a maximális 800gramm. A tej, ét és fehér csokoládék 900g-os kiszerelésben kaphatóak.

2011. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Én ajándékba kaptam egyszer egy csokiszökőkutat, de szerintem nem éri meg. Rengeteg csoki kell bele, hogy normálisan tudjon működni. Persze ha gyakran tartasz nagyobb partikat, családi összejöveteleket akkor van értelme venni. Nálam viszont csak a szekrény tetején porosodik. Az első hozzászólónak van igaza, vegyél inkább csokifondüt.
2011. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Csokifondüért meg voltam őrülve.Mikor végre sikerült megvennem,azonnal kipróbáltuk.Következő nap még egyszer.Azóta,4 éve a szekrényben van a dobozában.Hiába vettünk hozzá jó minőségű csokit,amíg még aránylag sok csoki volt a táljában,addig oké volt,ahogy kezdett fogyni a csoki,már el kezdett benne megégni.Ha meg elfújtuk alóla kis mécsest,akkor meg azonnal megkeményedett a csoki.Tortúra volt az egész,tök körülményes,végén már csak röhögtünk,hogy mekkora marhaságot vettünk.
2011. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyi fölösleges pénzed van, akkor már a legnagyobbat vedd, mert különben megszól a többi sznob, hogy sóheroskodsz!
2011. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez egy felesleges hülyeség és nem is olcsó.Én nem nagyon lennék elragadtatva,ha ilyet kapnék ajándékba...
2011. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Megveheted, de ha nekem vennéd, én tuti nem használnám, felesleges hülyeség. Tudod, ki venne több száz forintos csokit hozzá. Nincs az az Isten!
2011. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tibiapu! válasza:

Két tévhit a csokiszökőkútról!


Egyik, hogy drága 3-5ezer forint között lehet kapni!

(akkor mitől is drága sokkal haszontalanabb eszközöket is megvesznek az emberek)

Másik, hogy csak drága csokoládéval működik!

(a TESCO-s legolcsóbb csokival is nagyon jól üzemeltethető, a titok az olaj hozzáadásában van, Hígítás)

Mindenkinek jó nyalakodás!

Egy csokiszökőkút bérbeadással foglalkozó.

2013. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!