Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoftosok! Szerintetek...

Airsoftosok! Szerintetek melyik gearbox a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

v.2 , v.3 , v.7 .Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.Ki melyikre esküszik és miért?

Amúgy cyma és JG fegyverekről van szó.

[link]

[link]

[link]

[link]

ezeket a fegyverek tetszenek nekem,de sajnos csak az egyiket tudom elvinni.Melyiket ajánljátok?

Válaszokat előre is köszi!mindenkinek megy a zöld kéz



2015. márc. 3. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A cyma-nak a motorja nagyon jó, a jg-nél meg a fogas kerekek és hézagolások. Anno jg-hez vettem tömítő szettet, hogy ne mozogjanak a fogaskerekek, aztán rosszabb lett, mint az alappal.


Az első kettő inkább épület harcra és kis területre jó, a 3. nagyon hosszú ám, könnyű észrevenni, a csőhossz pedig nem erősíti a lövést. a 4. meg elég nehéz lesz, ha rohangálni kell vele.


Motornál régebbi verziós (v1, v2 stb) annál újabb. v4-v5ig jobbak a motorok, utána viszont nagyon sok műanyag meg könnyen kopó alkatrész van benne, így v7-et biztosan nem vennék, mert az elején megy f* szán, aztán nézel mikor meghal és 20 ezer a javítása.


JG070 M5-A4 [JG] akkumluátor helye nagyon kicsi, ha nagyobb akksit raksz bele, hogy tovább bírja, rá kell kötöznöd a válltámaszra, nem túl gusztusos. 608 [JG] meg még kisebb, ott még nehezebben megoldható.


Mivel én régen nagy pályákon játszottam, M14 black version-t használtam (eredeti hosszabb vagy 20 centivel). [link] Ez is elég hosszú, de az egész tok üreges volt, 2x akkora akksi belement, lőtávja 65 méter volt, szeles időben 40-45m.


Ha nagy pályákon játszol, akkor CM.032 Olive Style [CM], egyébként ez is nagyon jó: KU903 Military Model [APS], caspat kapitánynak ilyen volt, darált vele. Persze árban már feljebb van, mint amiket te írtál.


Ha nincsen kis pisztolyod, akkor érdemesebb beruházni egy olcsóbb aeg-re (pl ak-47, fatokos, oda megy az akksi), mellé egy aep-re (10-15 ezer körül).

2015. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat!

Jöhetnek még!

2015. márc. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!