Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoftosok! Mi a véleményetek...

Airsoftosok! Mi a véleményetek erről a puskáról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 9. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

airsoft centrum amúgy is drága, Ez meg feleslegesen drága. 390 fps és 45 méteres lő táv szélcsendes időben? ez valami vicc akar lenni? Az én 340 fps-es M15-öm ellőtt 65 méterre.


Az anyaga csapnivaló, csak ABS műanyag, sehol rendes acél megerősítés, gearbox régi, legalább 3. verziós de inkább v4 kéne.


Akkumulátor kuka, kapásból egy minőségit kéne venni, de az meg nagyobb méretű, mint ami benne van és a válltámasz is úgy van kialakítva, hogy csak 1 méret megy bele (az eredeti), Szóval egy jobb minőségű esetleg nagyobb akksit ragaszthatsz rá fel a válltámaszra, láttam már olyat, nem volt túl esztétikus szerintem.


A másik: elvileg a gyártója a cyma. Ehhez képest nagyon olcsó. Normális cyma-k 50-60tól kezdődnek, mert olyan a minőségük.

2015. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel most tervezem megvenni a legelső airsoftomat milyet tudsz ajánlani?
2015. márc. 9. 21:02
 3/3 skadowsk ***** válasza:
Kezdő fegyvernek jó nekem is ilyesmi volt az első de nagyon vigyázni kell az abs toktokozású fegyverekkel mert csak 1 szer kell betonra ejteni
2015. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!