Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SKYRIM: Melyik harcstílust...

SKYRIM: Melyik harcstílust ajánljátok?

Figyelt kérdés
Warriort szeretnék (Nordot) és érdekelne a vélemény melyik harcmodor a jobb? Kétkezessel az a tapasztalat, hogy ha nem óriással verekszem akkor elég sűrűn földre rogynak és addig szépen lehet aprítani, de sokan ajánlják a két egykezest (DUAL) stílust, mely során az a tapasztalat, hogy nem sebez túl sokat (bár maxra sosem húzta föl). Írjatok, hogy nektek mi a tapasztalatok ezzel kapcsolatba. Köszönöm
2015. márc. 12. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mióta játszol. Ha még csak nemrég kezdted, akkor megfelelő a kétkezes. Az a kezdők legjobb fegyvere, ha mondhatom ezt. Greatsword tökéletes, mert nem olyan lassú mint a többi, de eléggé nagyot sebez.


A dualt csak akkor érdemes kipróbálni, ha már tapasztaltabb vagy. A dual ritkábban löki hátra az ellenfelet, és ha nem vagy elég gyors akkor 2 másodperc alatt lekaszabol. Figyelembe kell venni hogy a kétkezesnél kb nulla a védekezés lehetősége, és mondhatni nagyon...squishy lesz a karakter.


Úgy emlékszem volt itt egy hasonló kérdés nemrég, ott is valaki Nord warriort akart csinálni (mondjuk ez olyan kezdő-alap dolog vagy nem tudom :D), oda is jó sok mindent leírtam neki mint segítség :D


Én mondjuk mindig is archer type voltam, szóval életemben nem használtam kétkezeset, dual karakterem van de azt se élvezem annyira mint az archert. Én mindig is az assasin típusú karaktereket szerettem (ehhez viszont kell egy tankos companion, mert különben hamar kinyúvadok ha közelebb ér az ellenfél véletlenül :D)

2015. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, de ha te kommenteltél oda is akkor ellent mondasz magadnak, mert oda az van írva, hogy a Dual a legegyszerűbb és a 2handed a legnehezebb, itt meg fordítva.
2015. márc. 12. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ugyan azt találtuk meg, én ide kommenteltem, Ő írta hogy Norddal menne:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__66..


Aki ezt a másikat írta azt nem igazán értem...mert minden szempontból a kétkezes jóval könnyebb mint a dual :D

2015. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hollófernyiges ***** válasza:
Nehézségi szinttől is függ, magasabb szinten annyit sebeznek az ellenfelek/olyan sokáig élnek, hogy ott már kell védekezni is, és a pajzzsal orrbavágás is egészen hasznos. Véletlenül rátaláltam egy érdekes megoldásra is, a mágus karakterem a pajzs miatt felhúzta maxra az Alteration ágat és lett egy egészen hatékony paralízis varázslata, amivel 10-15 másodpercig földön lehet tartani szinte bármit (sárkányt talán nem) és fegyverrel szétcsapkodni, közben meg annyi manája jön vissza, amivel kényelmesen megújítható amikor lejár. 1vs1-ben akárkit lever.
2015. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A nord esetében a kétkezes alapból 25-ről indul, szóval az egy jó választás és kétkezes fegyverrel is lehet védekezni. (A "shield" szót nem tartalmazó block perkek érvényesek a pajzs nélküli védekezéskor.)


De nincs jobb vagy rosszabb harcmodor. Igazából bármelyik módszerrel lehet érvényesülni ebben a játékban, úgyis az a képesség fejlődik amit használsz.

2015. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hülyeségnek tartanátok, ha elkezdek egyet, aztán ha azt kihúztam, ugyan azzal a karival kihúzom a másikat is? Tudom, hogy az ellenfelek erősödnek, ezért kérdezem....mert nem mind1, hogy sötét testvériség küldetését csinálja valaki, vagy a bajtársakét...
2015. márc. 13. 14:56
 7/8 hollófernyiges ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség, mert ha az egyik maxolódik, arra már nem kapsz több pontot és nehezebben lépsz szintet. Ha mondjuk addig kétkezes voltál és aztán a könnyű ellenfeleknél átváltasz egykezesre, akkor az gyorsan nő, lépsz szinteket és kapsz skillpontot olyan fontos ágak fejlesztésére is mint kovácsolás vagy enchant.
2015. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ez az első karaktered, akkor a végén ígyis-úgyis maxolni fogsz rajta mindent. Ha játék közben döntesz úgy hogy "Most akkor már csak varázsolni fogok", és a destruction mondjuk csak 20-as, akkor azzal viszont sokra nem fogsz menni :D Megteheted, csak készülj fel hogy félpercenként meg fogsz halni :D


Első karimnál azt vettem észre, hogy egy idő után hihetetlenül sok pénzt felhoztam, és akkor egyszerűen csak elmentem valakihez aki fel tudta tolni az egyik skillem 5 szinttel. Szinten tartásnak nem rossz, főleg hogy pure mage-gel játszani az elején egyszerűen lehetetlen.

2015. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!