Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit válasszak? Mind a kettőt...

Mit válasszak? Mind a kettőt szeretem, de csak eggyet választhatok!

Figyelt kérdés
Na szóval, döntenem kell, steamen meg akarok venni EGY játékot, vagy PayDay 2 vagy Game Dev Tycoon, nem tudom eldönteni! Mind a kettő műfajt szeretem, szeretek fps módba lenni, bankot rabolni, (:D) meg minden szintet lépni... De a tycoont is imádom, (fölleg ezt :D) Sőt itt steam workshop is van, tök jó modokkal. Álmom volt mind a két játék, de most, rájöttem az árukra, nem birok dönteni, Most jöttök ti :)

2015. márc. 13. 21:06
 1/8 StormlightHUN ***** válasza:
Én személy szerint a Paydayt ajánlanám :D Bár mondjuk nekem mindkettő bejött, de talán a Payday nehezebben unható meg, legalábbis számomra :D
2015. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre van egy jo modszerem. Dobj fel egy ermet. A fej az egyik az iras a masik. Mikozben forog az erme a levegoben figyeld meg melyiknek drukkolsz jobban es eredmenytol fuggetlenul azt valaszd amelyiknek jobban drukkolsz. Remelem erted.


Ha megse tudsz donteni akkor vedd meg mindkettot. :-P

2015. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A zöld megy, mind a kettőtöknek :D Végül az érmés dolognál a fej volt a GDT és az lett a végeredmény is, na meg kicsit annak is szurkoltam
2015. márc. 13. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
:-) Orulok, hogy bevalt, maskor is alkalmazhatod, csak ne ess tulzasba!
2015. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a G2A weboldalt. Ott én a payday 2-t 1800 forintért szereztem be. Lehet, hogy ott sikerülne mindkettőt megvenni.
2015. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tehát ezzel az érmés trükkel sikerült a sz**abbat kiválasztani, gratulálok! jár a keksz!
2015. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11:17: Ízlések és pofonok... Te erről még nem hallottál? Lehet neki pont az tetszik jobban. A választása miatt nem kellene lefújognod! A vanília fagyit sem szereti mindenki!
2015. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És nem teljesen azzal, valahogy tényleg az jött be. És nem csalodtam. Már a Steamen 20 óra a játékidő
2015. márc. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!