Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Alice madness Return játék...

Kitti.a kérdése:

Az Alice madness Return játék magyarítást hiába telepítem akkor is angol a szoveg a felirat, minden. És az egér érzékeníségén hol lehet állítani?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 15:09
 1/10 Csori96 ***** válasza:

A következőt a telepítőből másoltam ki:


"A telepítő nem keresi meg a játék könyvtárát!

Neked kell megadnod az „Alice Madness Returns” könyvtár pontos elérési útvonalát!

Pl.: <meghajtód>\ Alice Madness Returns\


STEAM esetén: <meghajtód>\Steam\steamapps\common\Alice Madness Returns\


Amennyiben az „Alice Madness Returns The Complete Collection”-re akarod telepíteni a honosítást, akkor a telepítőnek ezt az útvonalat kell betallóznod:

Pl.: <meghajtód>\Alice Madness Returns The Complete Collection\Game\Alice2\


Ha nem adod meg a játék pontos elérési útvonalát a magyarítás nem lesz működőképes!"

2015. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindent így csináltam mégse működik. Nincs semmi ötletem :( Ráadásul az egér is elég érzékeny. Jaaa és most telepítettem az Outlast-ot aminél telepítés után indításál csaka steam jön be. Miért?
2015. márc. 24. 19:06
 3/10 Csori96 ***** válasza:
A Complete Collection-nel vagy a Steames verzióval rendelkezel? Az Outlast eredeti?
2015. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Torrentes letöltés Complete Collection de sehol nem láttam hogy Steam-es lenne :( Már nagyon játszanék :D
2015. márc. 24. 20:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő torrentes
2015. márc. 25. 11:34
 6/10 Csori96 ***** válasza:
Az Alice2 mappába telepítetted a magyarítást?
2015. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, már telepítettem abba is és minden más lehetséges mappába ígyhogy nem értem. :( Az Outlast-ra nincs valami ötleted ?
2015. márc. 25. 17:51
 8/10 Csori96 ***** válasza:
Megfelelően crackelted?
2015. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Auto crack volt, szerintem jó.
2015. márc. 25. 18:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta az Outlastra hogy van ott valami mappában crack de nem találom. Esetleg tudsz valami megoldást ?még új vagyok ebben.
2015. márc. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!