Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én vagyok életképtelen...

Csak én vagyok életképtelen egy Rubik kocka kirakásához?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom,mindjárt megyek és felkötöm magam,már nagyon kiidegel,annyiszor próbáltam már kirakni, de semelyik videóból nem tudom megtanulni,személyesen meg senki nem tanítja meg. Pedig már vagy 4 éve ki szeretném rakni végre úgy igazából (régen volt,hogy szétszedtem,vagy a matricákat leszedegettem.)

2015. ápr. 5. 14:44
 1/7 anonim válasza:

IQ kell hozzá. :)

Rájönni az algoritmusokra nem egyszerű. Vagy magára az algoritmusra, ha találsz olyat..

Játssz ezzel, ez könnyebb: [link]

2015. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Köszi,most kicsit hülyének érzem magam. Amúgy azt a játékot már telepítettem a telómra,és nagyon könnyen ment,ráadásul állítólag jó a térlátásom is,szóval nem tudom,miért nem megy. Viszont lenne egy kérdésem:ezeket az algoritmusokat mindegyik forgatásnál kell használni,és mindegyiket meg kell jegyezni,vagy ez hogy megy?
2015. ápr. 5. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ketten vagyunk. (Ha nincs több jelentkező...)
2015. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az UnblockMe-nél egy idő után elkezded felismerni a különböző pályarészeket, és a megoldása is beugrik.

Szerintem hasonlóképpen lehetsz a kockával is. :)

(És képzeld el, hogy a programozóknak tudni kell hogyan írják meg a megoldókulcsát..)

2015. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is volt egy ilyen problémám, de nemrég találtam egy oktató videót amivel ki tudtam rakni a kockát. :)

Itt is van: https://www.youtube.com/watch?v=efX2JkW0XpE

Remélem tudtam segíteni.

2015. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket,majd kipróbálom. :)
2015. ápr. 8. 15:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem még az a videó sem segít. xdd
2015. máj. 22. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!