Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha tipikus életkép...

Mit tegyek, ha tipikus életképtelen kocka vagyok, de jelenleg nincs időm, hogy életmódot változtassak?

Figyelt kérdés
infó tanulok :s nem tudom, hogy mit csináljak
2015. jan. 2. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Programozz egy barátnőt!
2015. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ElnökÚr ***** válasza:
Semmit. Várjuk együtt az Uncharted 4 et.
2015. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
segíts be a gta5 pc verziójában és el tudod majd mondani a gamer lányoknak h azon dolgoztál és majd csak lesz vmi:D
2015. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én is infós vagyok egyetemen, ha nekem van életem emellett akkor bárki más is meg tudja oldani :)

24N

2015. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is infót tanulok, még sincs gond a társasági életemmel... Mondjuk én nem verem el az időt hülye wow-ra meg mit tudom én mik vannak még :D
2015. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az, hogy infót tanulsz, vagy kocka vagy nem kizáró tényező az, hogy a társasági életedben kihúzd a palastorodat 80-asra.
2015. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szintén infót tanulok, heti 25-30 órát dolgozom mellette, a tárgyaimmal sem csúszom, mégis tudok sportolni mellette, és van barátnőm is. Persze filmnézés csak barátnővel, játékok gépen meg semmi, néha elkap a hév, de olyankor valami zh bánja sajnos, úgyhogy nagyon ritkán engedem el magam ilyen szempontból :D
2015. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársam is mérnökinfón van. Jó fej, sportos srác, van közösségi élete, és csaja is. A "nincs időm" egy rossz kifogás.
2015. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nézd el nekem hogy egy ilyen lányos képet linkelek be, de a lényega szövegben van [link]


az előző casjszi voltam

2015. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még azért is rossz kifogás, mert tulajdonképpen előtte is ilyen voltam... Csak annyiban nem az, hogy most nehezebb lenne változtatni.
2015. jan. 2. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!