Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért írja ki a gta 5 hogy...

Miért írja ki a gta 5 hogy kevés a processzorom a minimumhoz, amikor mégis szépen megy a játék?

Figyelt kérdés

phenom 9500 2,2 ghz-es procim van 4gb ram és egy hd 5770 vga, indulásnál már azt hittem nem is tudok vele játszani, mert nekiáll hisztizni, de végül elindul, de lehet a jövőben már letiltja a játék indulását csak mert nekem az ajánlottnál 200 Mhz-el alacsonyabb órajelen megy a procin? Ez kissé nevetséges mert öcsémnek az am gyengébb 2 magos gépén meg nem hisztizik mert az órajele magasabb, persze mint tudjuk az órajel nem minden (ezzel nem azt akarom mondani hogy az én procim nagyon jó lenne, de egy mezei első generációs athlon x2 nél jobb hiába a kisebb órajel.

Játszani meg teljesen normálisan tudok vele normálon stabil 30-40 fps-el lehet 720pben.


2015. máj. 4. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
hardvermutyi :) Lásd: COD Ghosts min köv: 6 gb, aztán kiadnak egy nem hivatalos cracket, ami ezt kikapcsolja, kiderül hogy 6 giga helyett max 2.5-öt eszik :)
2015. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!