Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Katarina LOLban mennyire...

Katarina LOLban mennyire alkalmas egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem nem rég,13as vagyok,és azért még tanulom a játékot,de ettől függetlenül nem rég vettem egy Riven-t akivel elég jól,megy és a köv. akit kinéztem magamnak az Katarina. Csak nem tudom mennyire lenne könnyű egy kezdőnek. Válaszokat előre köszönöm!

2015. máj. 21. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Katarina igen könnyű champ. Ha szerencsésen fejeled meg a billentyűzetet akár még pentakilled is lehet. Viccen kívül. Bár tankos vagy bénítással rendelkező hős el tudja őt intézni. Bár ha már sok gyilkosságot begyűjtöttél akkor talán ő sem.
2015. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Katarina nagyon könnyű. csak azok szerint nehéz akiknek nagyon szeretik őt és be akarják magyarázni nekünk hogy az ő kedvenc karakterük bizony nehéz, mert nem fogadják el, hogy rohadt könnyű. Ja és az elsőnek igaza volt itt egy videó a billyentyőzetbe való fejverésről: https://www.youtube.com/watch?v=mNuWIZZaysU
2015. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!