Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem hiszem el, egyszerűen,...

Nem hiszem el, egyszerűen, nem tudok soha lolozni, mert nem tölti be az update-et?

Figyelt kérdés
hiába. vagy elakad 33%nál, vagy egyszerűen csak abbahagyja a töltést, és nem folytatja akármennyit is várok. most jelenleg ki tudnám dobni a gépem az ablakon, hogy ezzel a kell, mi a lenne ez a világ legjobb játéka?? elindítani sem tudom !! ma már vagy 8 órát töltöttem el vele, de semmi!! ha letiltják a kérdésemet, én esküszöm..

2015. jún. 5. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A világ legjobb játéka? Akkor én nem akarok ebben a világban élni.
2015. jún. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát mindenesetre a "legnépszerűbb".. de a tököm tele van már vele , most eddig jutott el a legtovább, de most meg 99 százaléknál állt meg. már komolyan mindenféle tutorialt megnéztem újratelepítette, nem igaz már komolyan, valaki tudna valami megoldást is írni?
2015. jún. 6. 14:27
 3/4 anonim válasza:

Az a legegyszerübb ha megírod ugyanezt a suportnak és segitséget kérsz tölük.

LINK: [link]

2015. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok kösz a választ, ment a zöld
2015. jún. 7. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!