Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Aki Update-zik és otthon főz,...

Aki Update-zik és otthon főz, hogy oldja meg a családnak való főzést is egyszerűen? Oké, hogy pl spagettit csinálok a családnak, azt update tésztával ehetem én.

Figyelt kérdés
Miket szoktatok még?
2013. jan. 11. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Még sosem fogtam a kezemben update tésztát. Elárulod miben különbözik a más hasonszőrű tésztáktól? Az árán meg Norbi nevén kívül persze.
2013. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Update szénhidrát csökkentett tészta, abban különbözik. Igaz én azt nem eszem, hanem diabetes miatt durum tésztákat eszem, de azt szívesen megeszi a család, így ők is azt kapják.
2013. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló:

Gluténnal és szójával van tele, ezek nagyon sz.ar anyagok a testünk számára, de egy igaz: nem hízik tőlük az ember. Fehérjék..


2. válaszoló: mindenféle gabona liszt csak fokozni fogja a betegséged. Amíg ezt nem tudatosítod magadban, addig esélyed sem lesz gyógyulásra, illetve az állapotod is romlani fog.. gyógyszerszedésig, onnan erősebb (több) gyógyszerszedésig.. Ne kezdj bele az orvoslás által kiírt ördögi körbe.


Megfelelő táplálkozással rendbe jöhetne az állapotod, bár ebben olyan tömény ch bevitel mint a graham vagy akármilyen lisztes tészta nem fog szerepelni.

2013. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem téged a kutya nem kérdezett Tápihápi :D Már a kutya nem törődik veled.
2013. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már?

Miért, eddig törődtél?


Én csak a kérdés témájához kapcsolódva próbáltam segíteni, ugyanis ha jól látom más nem tette meg, és hagyná hogy a Kérdező a legnagyobb nyilvánvaló átverések egyikével szenvedjen, míg rá nem jön a saját hibájára.


Egyébként ki vagy szivi? :)

2013. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!