Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends játékban...

A League of Legends játékban folyton azt írja ki, hogy megszakadt a kapcsolat a szerverrel. Meccs keresés közben illetve hősválasztáskor történik. Kb 4-5-szer csinálja, nagyon idegesítő, ez miatt 20 pontot vesztettem már. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Írtam a supportnak is, de ők csak a tűzfallal "bajlódtak".

A tűzfalat lezártam, sajnos a probléma még mindig fenáll. Antivirust is lezártam. Játékot újra telepítettem.. semmi..


Aki tudja mi lehet a megoldás, kérem írjon.



2015. jún. 16. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Állítsd gyári állapotba a routered (vagy a router web oldalán, vagy reset, reset, 10 perc áramtalanítás, reset, reset). Utána megadod megint az adatokat, hogy fel tudj menni a netre.


Windows tűzfalt nem kell lelőni, engedd át rajta. Kereső -> Program átengedése a windows tűzfalon

Ha nincs a listában a LoL, akkor Másik program engedélyezése... ott kikeresed a LoL-t és mind otthoni, mind nyílt hálózatra berakod a pipát majd okézod.


menj fel a [link] weblapra és nézd meg a net kapcsolatodat, lehet szakadozik valamitől.


Antivírusnak én Avast-ot javaslom, még soha nem volt gondom vele, Eset32 okozhat ilyen megszakadásokat. Csendes/Játék üzemmód és nem fog csipogni.


Ha van bármilyen más programod, ami netet ehet (youtube, letöltés steamről, torrentről stb), azt kapcsold ki és ha lehet állítsd le a többi eszközt is, ami a netre kapcsolódhat, pl mobil automata wifi csatlakozása, ilyesmi.


Esetleg, ha nagyon szakadozik ezek után is, akkor keresd meg neten az alaplapod "Ethernet LAN" driver-ét és rakd fel újra, felülírva a régit.

2015. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megpróbálom mindenképp.
2015. jún. 16. 20:12
 3/3 A kérdező kommentje:

"Állítsd gyári állapotba a routered (vagy a router web oldalán, vagy reset, reset, 10 perc áramtalanítás, reset, reset). Utána megadod megint az adatokat, hogy fel tudj menni a netre.


Windows tűzfalt nem kell lelőni, engedd át rajta. Kereső -> Program átengedése a windows tűzfalon

Ha nincs a listában a LoL, akkor Másik program engedélyezése... ott kikeresed a LoL-t és mind otthoni, mind nyílt hálózatra berakod a pipát majd okézod.


menj fel a [link] weblapra és nézd meg a net kapcsolatodat, lehet szakadozik valamitől.


Antivírusnak én Avast-ot javaslom, még soha nem volt gondom vele, Eset32 okozhat ilyen megszakadásokat. Csendes/Játék üzemmód és nem fog csipogni.


Ha van bármilyen más programod, ami netet ehet (youtube, letöltés steamről, torrentről stb), azt kapcsold ki és ha lehet állítsd le a többi eszközt is, ami a netre kapcsolódhat, pl mobil automata wifi csatlakozása, ilyesmi.


Esetleg, ha nagyon szakadozik ezek után is, akkor keresd meg neten az alaplapod "Ethernet LAN" driver-ét és rakd fel újra, felülírva a régit."


Sajnos a probléma nem oldódott meg.


Routert gyári állapotba állítottam.

Windows tűzfal-nál meg sem jelent a League of Legends..

A netemmel nincs gond.

Norton antivirusom van. Azt lezártam.

Semmilyen más program nem megy a Lol-on kivül..

Az alaplap driver-ét még nem probáltam újratenni, mert szerintem azzal nincs gond ... A windowsom elég új meg a gép is..

2015. jún. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!