Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MW3 Multi, tanácsok?

Lakatos Géa kérdése:

MW3 Multi, tanácsok?

Figyelt kérdés
4 hónapja kezdtem el multizni, azóta 48-es szintű vagyok (80 a max), és bár már a "fejlődés" felén túl vagyok, nem érzem magam túl jónak, plusszos statom is csak igen ritkán van. 900 kill, 250 assist és 2200 death pedig - fogalmazzunk nyíltan - egy adag lócitrom. Scar-L Custom(Supressor, Extended Mag) és MP9 Extended Mag a fegyver kombinációm. Tudtok tanácsokat, tippeket adni?

2015. jún. 30. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem sok tippet tudok adni, max annyit hogy Youtube-n nézz tutorialokat. Egyébként erre rá kell érezni, fejlődj még egy kicsit majd kb. a 3. prestige után elég jó leszel :) MW3-ban meg egyébként már nem kell nagyban gondolkodni elég régi játék és egyre kevesebb player lesz benne.
2015. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. 3. Prestige??
2015. júl. 3. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ha eléred a max szintet Prestigelhetsz, azaz újra lvl 1-es leszel de a szinted mellett másik kép lesz. Minden prestige-l kapsz kedvező dolgokat pl. + class slot vagy feloldhatsz egy számodra tetsző fegyvert és használhatod akár lvl 1-en is.
2015. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, én azt hittem a 80. szint elérésénél minden fegyvert megkapok. Mondjuk leginkább az MP7 érdekel, úgyis az lesz az elsődleges fegyverem.
2015. júl. 4. 01:18
 5/5 anonim válasza:
53%
ÉN biztos hogy a te szinteden inkább az m4a1 et használnám. Én 80as vagyok mégis úgy döntök néha, hogy na m4-ezzünk. És egyébként én néha zenére tolom lehet furcsa is de sokkal jobb aa statom és jobban élvezem is,arra figyelj fegyverválasztás esetén, hogy nem mindig a legerősebb a legjobb,ha lasssan lő ló*****t sem ér az egész, egy 1v1 es szituációban álltalában az jut ki győztesen akinek gyorsabb a fegyvere vagy többet tud bele lőni jó mongyuk ha megnyered az AK-t 70-es szint környékén elgondolkozol majd,hogy nem is olyan rosz ha egy fegyver pár lövésböl öl, de ebbe most ne menjünk bele, jah és hasonló képpen az mp5 fegyverre is azt mondanám mint az m4a1 re, remek fegyver én még ma is használom, és fel a fejjel megjön majd a "skill"-ed :)
2016. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!