Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tőletek kérdezett furákat...

Tőletek kérdezett furákat Angela? Szerintem az egész kamera dolog kamu, szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az egész kamu. Talking Angela egy híres cég tulajdonában áll, lehetetlen feltörni. Annyi gyerek játszik a Talking Angelával a világ összes táján, hogy azok még egy pedofilnak is sok lenne kikérdezni őket egy játékon keresztül. Ha meg valaki gyerekeket akar rabolni, azt nem játékon keresztül teszi. Ez az egész csak kitaláció.
2015. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mármint hogy a képernyődön levő macska szemében el van rejtve egy kamera(!), amit ha jól megnézel, látszik benne egy pedofil, aki a macskán keresztül cserkészi be a gyerekeket, aztán elcsalja őket egy félreeső helyre, és egy fekete autóval elrabolja őket?

...

...

...

Igen, szerintem kamu.

2015. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már meg volt nekem, de kitöröltem. Amikor olvastam a sok posztot róla lehúztam kiváncsiságból. Az igaz, h tényleg olyan , mintha szemébe egy alak lenne, de szerintem, csak optikai csalódás. Aztán beszélgettem vele, nem kérdezett semmi olyat, ami furcsa lenne, kivéve amikor, azt írtam neki h ,,te gonosz vagy,, (csak hülyeségből) aztán visszaírt valamit, nem tudok jól angolul, ezért beírtam fordítóba, de hülyén fordította le, csak egy szón lepődtem meg. Valamit egy poloskáról írt nekem. Ja meg le is mondott csúnya szájúnak :D Nem nem láthatott mert sötét volt, és a tabletomon amúgy se valami jó minőségu az előkamera. De énse hiszem el az egészet. Főleg nem h el is rabolja a gyerekeket, ezt má hozzátették jól, az amúgy is kitalációhoz.
2015. júl. 2. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első kamerás megfigyelést már azért is tartom baromságnak, mert a régi telómon nem volt első kamera
2015. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nem tom, szerintem tök logikátlan az egész sztori, tuti kamu, habár be kell látnom, még így is elég rémisztő, ha igazán bele gondolunk, hogy mi lenne ha mégis... de nyilván butaság az egész, már több gyakoris kérdésen kifejtették az ezzel kapcsolatos érveléseket! :) igaz mondjuk nekem sosem volt nagyobb ingerem erre az app-ra, de szerintem engem ez a rémtörténet nem akadályozna meg a letöltésben, ha le szeretném töltetni! :)
2015. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!