Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak nekem megy ilyen nehezen...

Csak nekem megy ilyen nehezen a Dead Space 2? hogyan legyek jobb?

Figyelt kérdés
az első részt már egyszer lejátszottam, a másodikban viszont szörnyű vagyok. survivalist-on játszom xbox 360-on, lehet könnyebben kellett volna... már az első részben ahol menekülni kellet meghaltam, mert nem tudtam merre kell futni és pont belefutottam az egyikbe. és ezóta is mindegyik résznél legalább egyszer meghalok, és aztán a második próbálkozásnál tudok továbbmenni . pedig nem is a célzásommal van legtöbbször a baj(habár néha azzal is), hanem mondjuk nem veszem észre hogy közben mögöttem is elkezdenek jönni, vagy nem tudom elég gyorsan lelőni őket, és addigra a többi odaért.. és szörnyen rossz érzés mindig amikor meghalok, pedig annyira igyekszem, de egyszerűen mindig, akárhová megyek, meghalok. és amikor megnézem gameplay-ekben hogy nekik hogy megy, ők egyszer sem halnak meg... lehetek még jobb belőle szerintetek, vagy a dead space 2 végképp nem nekem való? jár valaki egyáltalán hasonló cipőben mint én? :(

2015. júl. 4. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy erős, a Survivalist a 12. fejezettől egyre nehezebb lesz. Kezdd újra könnyebb fokozaton, és mikor kitanultad, honnan jönnek a dögök (mindig ugyanonnan), jöhet a nehezebb kihívás.
2015. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. júl. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!