Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy Diablo hármam, amit...

Van egy Diablo hármam, amit évek óta nem játszottam, mert nem tudok bejelentkezni a Battle. Net accountomba. Vissza tudom ezt szerezni, ha megvan a doboz és a kód?

Figyelt kérdés

Viszont a két account személyes adatai nem egyeznek (mivel nem emlékszem, hogy mit adtam meg)...

Tehát tudok így írni a supportnak? És ha igen, mit?



2015. júl. 9. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Email kell +személyes adatok ha nagyon nincs meg másod. Ha nem tudod milyen névre regisztráltál, akkor az gond lehet. Ha tudod a jelszót, akkor be tudsz lépni. Kivéve ha van authenticator aktívan az accounton, mert akkor kódot is kér. Ez esetben opció a titkos kérdés és válasz. De minderről van egyszerű angol nyelven útmutató. Youtubeon és szerintem a bnet weblapokról is elérhető. A kód +email önmagában nem elég. VAlami kell ezen felül hogy beazonosítható legyél.


Kis útmutató:

https://www.youtube.com/watch?v=KPIR6RpStuc

2015. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!