Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan mmorpg-t...

Klay kérdése:

Tudnátok olyan mmorpg-t mondani amibe bele tudom vinni a saját taktikám, és kevés benne a skill?

Figyelt kérdés
Játszottam már egy pár ilyen játékkal pl: Chrono Blade, Dragon nest és próbáltam letölteni a Vindictust, de nem sikerült. Amit láttam még hogy nagyon hozzám illik az a Blackdesert online. Ilyen játékokat tudtok mondani mint ezek? lehetőleg olyat hogy a taktika számít.

2015. júl. 12. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

TERA

Neverwinter

Wildstar

2015. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pont hogy ezekből a játékokból nem kérek :)

A Tera-ban millió skill van a NewerWinter-ben pedig nem is lehet Combo-zni a Wildstar pedig a videókból látván ezekhez hasonló de köszi azért

2015. júl. 12. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:

A TERA-ban millió skill van, de csak 3-4-et használsz. Annyira rövid a cooldown idejük, hogy nincs értelme bevetni a bonyolultabb vagy gyengébb manővereket.

A Neverwinterben nem lehet kombózni? Ezt honnan vetted? Pl. a Trickster Rogue harci repertoárja kizárólag kombókból áll.

Videók alapján ne dönts, a Wildstarban rengeteg a taktikai elem.


Ajánlanám még a Guild Wars 2-t, de biztos abba is bele fogsz kötni valamiért.

2015. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Blade & Soul (ingyen játszhatsz a japán, kínai és taiwani szerveren + van hozzájuk english patch).
2015. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Guildwars 2 még egész jónak tűnik csak fizetős vagy nem tudom milyen oldalakon jártam. A Blade & Soul hoz hogy kell letölteni az angol patch-et? nem nagyon értek hozzá.
2015. júl. 14. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
League Of Legends
2015. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: A LoL még mindig nem MMORPG, hanem MOBA.
2015. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!