Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DARKORBIT! Szerintetek megyik...

DARKORBIT! Szerintetek megyik a legjobb hajó/design? A részletek lent

Figyelt kérdés

Szóval, legtöbbet npc-t ölök és kapukat csinálok, de azért vadászni is át szoktam járni. Jelenleg 25lf3-mam van éd 1 lf4 (3iris,5flax). Full bo2. Amiken én gondolkozom:

-Venom

-Dimisher

-Sentinel

-Pusat(vengance)

-Aegis


Annyit kérek hogy ne csak annyit írjatok hogy pl az enforcer a legjobb, hanem hogy miért pont az.



2015. júl. 16. 16:53
 1/5 Speder86 válasza:
Nos a Venom képessége elég jó, ha ráküldöd az ellenfére, és mondjuk leszeded 90% hp-hát, elmenekül, akkor a képesség szétszedi. A Dimi képessége marha jó, a pajzs ellen nagyon üt, +szép is. A Sentinelel sokáig bírhatod a csatát a pajzs képessége által. A Pusat nagyon durva gép, vadászni, lőni, minden, +pozitívum hogy gyors is, ha esetleg reménytelen a helyzet, akkor el lehet veli futni. Az Aegis személyes véleményem szerint kapukban nagyon jó, pl. ha PET megsemmisítőt használsz, és meg kell álnod hogy a sok npc egy kupacban legyen, akkor jó ha van élettöltő. +ha nem egyedül játszol, nagyon jól tud jönni másoknak is a javítás. Jelenleg én is Aeg-ot használok, és mentett is már meg sokszor a képessége. Az általad leírt tevékenységekre én vagy a Pusatot, vagy a Dimit választanám, de ha sokat lennék csoportba/barátokkal, akkor az Aeg-ot is fontolóba venném. Remélem tudtam segíteni, jó játékot :)
2015. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, elképesztő hasznos volt :) már csak annyi a kérdésem, hogy azt pontosan hol is találom meg, hogy melyik képesség mit csinál, és meddig tart. Na meg a pusatról infókat.
2015. júl. 18. 06:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nem döntöttél, írnék én is pár sort :) Az én véleményem, hogy teljes mértékben fölösleges dizit venned egyelőre. Előbb legyen meg a 8 irised, full lf3, bo2, aztán npc-zz vagy dobozolj sokat, ezekre meg jó az enforcer vagy a bástya is. Az urit zéta kapura ill. kulcsokra költsd, zeus napon nyitogass, 1-2 szóból meglesz az apis, zeus, full havoc, esetleg hercules, ha kappázol is, aztán ha addigra sem nyitsz semmilyen dizit, akkor talán megéri venned 1et vagy 2-t, de addig nem. Hidd el, személyes tapasztalatból mondom, nekem is megvan venom kivételével az összes, de 1-2-t használok csak közülük. Ha nem fogadnád meg a tanácsomat, és mégis most veszel dizit, semmiképp sem Pusatot, mert az npc-zni semmit sem ér. Aegis lenne a legjobb erre a célra, de ha a gólit jobban szereted, akkor spectrummal könnyebben elfutsz, venommal vagy dimivel könnyebben lelövöd az npc-ket. Remélem tudtam segíteni a döntésedben. :)

2015. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 éve, hogy játszom a darkorbitot. A tapasztalataim szerint:

Ha játékosra vadászol, akkor Venom.

Ha pajzsra gyúrsz, akkor sentinel vagy diminisher.

Aegis kapuzásra megfelelő, mert tudsz életet regenerálni és ugyan pajzsot is. A pusat design még számomra új, ezért nem nagyon tudok mit mondani róla. Elvileg több lézere van vagy mi a nyűg, de ha így van, akkor az inkább ilyen kissebb ellenfél letámadására nem rossz. Nekem 6 lf4 es (többi lf3) full elit pajzs, meghajtók is fullosak... Aegis veteránnal 8 írisz 1 apis 1 havoc és lassan 19 szint. Enforcer amúgy elég jó design, de csak akkor, ha nincs képességdesigned. Vadászásra a legalkalmasabb az enforcer

2015. aug. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utána néztem a pusatnak (persze van is) és a tulajdonsága: több lézerágyú + több generátor. Az életereje, mint venga nagyon kevés. minimum 180k. Egyébként diminisher a legjobb a vadászásra. Jobb pajzsgyengítés és több sebzés. Szerintem a legjobb.
2015. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!