Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban a Mirmulnir sárkány...

Skyrimban a Mirmulnir sárkány legyőzése után azt írja hogy kutassam át a sárkányt. Át is kutatom, elveszek tőle mindent, utána mégis ugyanazt írja még ki, h kutassam át. Valaki segítene benne hogy miért nem enged tovább?

Figyelt kérdés
Ujraindítottam a játékot, még a gépet is, a küldetést is újrakezdtem vagy 10x mégsem akar tovább engedni! A magyarosított verziót játszom.
2015. júl. 19. 21:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nos újra kezdtem a legelejéről a játékot. És mégis ugyanott, ugyan azon a ponton beakadt. Amikor azt írja h kutasd át a sárkányt, mindent kiveszek belőle mégsem enged tovább... továbbra is azt jelzi h kutassam át. Kész vicc ez!!!
2015. júl. 20. 15:15
 12/15 anonim ***** válasza:
A dlc kikapcsolva...hát nem értem..talán még valami. Eredeti a játék? moddolt? egyszerűen nem értem.
2015. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sikerült! :) Újrakezdtem ugyebár az egészet az elejétől, és még mielőtt felvettem a küldetést kikapcsoltam a modokat! Így engedte tovább végre!
2015. júl. 20. 16:26
 14/15 anonim ***** válasza:
^^ akkor mostantól ments..:D am elméletileg visszakapcsolhatod őket ha már sikerült a küldetés:)
2015. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha netán új játékot kezdesz máskor és ez még mindig fennáll, akkor írd be ezt console-ba : setstage mq104 90
2015. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!