Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jelenleg szerintetek melyik a...

Toma9999 kérdése:

Jelenleg szerintetek melyik a legjobb INGYENES MMORPG?

Figyelt kérdés
Kérlek tényleg jó játékokat írjatok. :) Már rég keresek egy tényleg nagyon jó hangulatos MMO-t.

2015. júl. 20. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Heló!


Guild Wars 2 nagyon jó.

2015. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem igazán masszív, de teljesen ingyenes és nagyon jó a Path of Exile.
2015. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Dragon's prophet nem állítom hogy a legjobb, mert nem ismerem az összeset, de nekem nagyon tetszik:)
2015. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

A Guild Wars 2 nem ingyenes, a Path of Exile pedig nem MMORPG.


Jó, teljesen ingyenes MMORPG-k:

TERA

RIFT

Neverwinter

Archeage

Defiance


Korlátozottan ingyenesek (nem kötelező megvenni semmit, de anélkül korlátozottak a lehetőségek):

Lord of the Rings Online

Star Wars The Old Republic

Age of Conan


Buy to play (az alapjátékot meg kell venni, havidíj nincs):

Guild Wars 2

The Secret World

2015. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
A guild Wars 2-nek nincs havidíja, vagyis INGYENES. Enynire nehéz ezt megérteni?
2015. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

#5: De az alapjátékot meg kell venned, tehát NEM INGYENES! Havidíjmentes, de nem ingyenes. A RIFT, Tera, stb. egy fillérbe sem kerül, azaz ingyenesek.

"Enynire nehéz ezt megérteni?"

2015. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát :D

És igen én teljesen ingyenesre gondoltam, de ettől függetlenül köszönöm az összes választ :)

2015. júl. 20. 23:21
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Az ingyenes továbbra is azt jelenti, hogy se alapdíj (ami guild warsnál a játék megvásárlásával már bukott), se havidíj nincsen.


TERA nem rossz, de most nagyon elszálltak sajnos az utóbbi fél évben.


Neverwinter akkor jó ha szereted a PvP-t, arénát, stb, egyébként annyira nem jó.

RIFT az viszonylag jó, Aion, bár amikor én játszottam utoljára vele eléggé ki volt halva.


Ha teheted, mindenképp megéri megvenni a Guild Wars 2-t, amúgy meg TERA vagy Rift.

2015. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pillanatnyilag nem vagyok abban a helyzetben hogy megvegyem, de amint lesz rá lehetőségem, akkor beruházok rá. :)
2015. júl. 20. 23:58
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Csak megjegyezném, hogy MMO-MMORPG-ben az "Ingyenes" a legdrágább. Ingyenesség álcája mögött többnyire többé-kevésbé korlátlan fizetési lehetőség van és nincs igazán plafonja az "előnyöknek" (p2W). Persze ha csak pár órácskát akarsz szórakozni, akkor jók ezek is nagyon. A régebben indultaknál meg amúgy is le lennél maradva a kezdés óta játszó karakterekhez képest.


Grafikában, jelelgben és lehetőségekben nekem az Archeage jött be. Ingyenes játékosként is sokmindent csinálhatsz, viszont ott a (nem harci) tevékenységek elvégzéséhez használt pontok kicsit szűkösek lehetnek freeben. Ha quest és hentelés orientált vagy, meg a napi dungeonok és raidek bejönnek, akkor ez nem baj. Craftnál, gyártásnál, a dobott azonosítatlan "coinpurse" nyitogatásnál azért számít mennyi elkölthető laborod van. Más oldalról szép tágas világ, szabadon bejárható területek, sok event, dungeon, quest... no meg persze szörny. Jó PvE és PvP tartalom kicsiben és nagyban egyaránt.

2015. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!