Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb gta valtozat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
San Andreas volt a sokféle lehetőség miatt,most elkészítették a modern változatát felturbózva ahol gyakorlatilag orr kifújást is lehet ,a legkomplexebbek között van,nálam a GTA V!
2015. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számomra a Vice City.


Hiába volt pofon egyszerű, hiába nem lehetett benne úszni, és hiába rossz az irányítás, ha egyszer van egy tökéletesen eltalált atmoszférája.


Egyébként az 5 sem rossz, de nekem nem tetszik annyira, hogy ennyi mellékes dolog van (gondolok itt például az ejtőernyős ugrásokra). Illetve valahogy szerintem nem aknázták ki igazán a történettel a játék képességeit.

2015. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En a GTA III ota jatszom GTA jatekokkal, alapvetoen mindegyik nagyon tetszett, mindegyiket tobbszor vegig vittem. A GTA IV ugy annyira nem jott be, inkabb a kiegeszitoje, a Ballad of gay Tony.


Szerintem a legsikeresebb resz a San Andreas, mar csak abbol is kiindulva, hogy a modok teren minden terulet ki lett aknazva, egyszeruen nincs olyan mod, ami ne letezne a jatekhoz.


A GTA V nekem nagyon bejott, de nem erzem azt, mint a San Andreas eseteben, hogy ujra es ujra elovennem. Nekem pici csalodas, hogy csak egy nagy varos van a jatekban, a tobbi az mind videk, sivatag. A sivatag sem kimondottan sivatag, hanem egy nagy homokos videk az erdo kozepen, mellett. Valahogy ezt a San Andreasban jobban megoldottak.


A tortenetet en sem erzem annyira utosnek, mint a korabbi reszekben, hiaba a 3 foszereplo, valamiert a vege olyan semmilyen nekem kicsit. De a karakterek, a zenek, az atmoszfera, az mind mind popec.

2015. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!