Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményeket kérnék a következ...

Véleményeket kérnék a következőkről: Suzuki Swift Honda Civic VW Golf 3 (cabrio vagy sima változat) szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 21:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nálam a Honda Civic a nyerő ezek közül. Többnyire jól felszerelt, motor pörgős, kinézetre sem utolsó. A Golf III drága, és elég gyér az extrák listája, a Suzukit meg vezesd egy kicsit és hasonlítsd össze a másik kettővel... Mindhárom jó választás egyébként, szóval itt a kényelemnek és az ízlésednek kell döntenie.
2014. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
hú akkor ez a békaivik tud valamit.....
2014. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Hát most kivik nem kivik, boyracer vagy sem nálam az van első helyen ezek közül.
2014. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk, valamilyen szinten megleptetek, azt hittem a Golf lesz a nyerő :D
2014. júl. 9. 10:03
 5/29 kovacsgabor1 ***** válasza:
A Suzuki Swift és a Honda Civic általában megbízható, (ha csak nem lettek széthajtva) és jól is mennek. Nekem 1.0-es Swift van, lóerejéhez képest jól megy, de azért nem egy rakéta ;). Nagyon meg vagyok vele elégedve, soha nem volt vele probléma. Én szerintem a 2 közül válassz, a Golf sok törődést igényel, és nagyon drágák az alkatrészek. Ha erőt is akarsz, akkor a Swiftból 1.3 16V-t vennék, a Civic-ből meg valami VTEC-et. Szóval vagy Honda, vagy Szuzka.
2014. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Tényleg? Nekem pont azzal érveltek, hogy a Golfhoz nagyon olcsók az alkatrészek meg több fórumban is erről olvastam :)

Na mindegy köszönöm szépen :D

2014. júl. 9. 11:51
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha ár/érték arányt nézünk, a Swift a nyerő.

Ha élményfaktort nézünk, a Civic a nyerő.

Ha tartósságot nézünk, (talán!) a Golf a nyerő. (de csak azért, mert a Civic-ből a legtöbb rommá hajtott)

2014. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 kovacsgabor1 ***** válasza:
(Sajnos) minden nyugati autóhoz drágább az alkatrész... Ha pedigvalaki azt mondja hogy a VW Golf egy megbízható autó, az valószínűleg nem ült még japán autóban. Az utolsónál a pont, sajnos a kivikek tényleg szét lettek hajtva (kb. 75%-uk). Olyat semmiféleképpen ne vegyél, amelyen sportkipufugó, vagy valami igénytelen optikai tuning van, mert ezeket rendszeresen gyorsulási versenyre lettek hordva/vagy már kihajtották a belét. Nagy szerencse kell ahhoz, hogy kifogj egy jó állapotút. A Swiftek között már jobb a helyzet, már 250.000-ért kapni jobb állapotuakat. Sajnos azért vannak itt is sufnituningok, de olyat ne vegyél... A Golfot pedig továbbra sem ajánlom... Remélem segítettem ;)
2014. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2014. júl. 10. 10:14
 10/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Golfot nem tudom miért nem szeretitek ennyire, a barátomnak és az össze haverjának golfja van és imádják, meg nem válnának tőle :)
2014. júl. 10. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!