Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2-ben melyek a legjobb...

Dota 2-ben melyek a legjobb közelharci karakterek? Nekem a Sven jött be de már meguntam kicsit. Bounty Hunterrel játszottam de nem vagyok túl jó vele.

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Phantom assassin , Anti-mage , Legion commander , Abaddon , Blood seeker, Slark , Troll warlord , Ember spirit(bár ő inkább ability carry) mint auto attack. Ezek kb a legerősebb melee hősök.
2015. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én sokszor Broodmother -rel mentem. Kicsit nehézkes volt a meccs elején fejlődni, de ha megvolt az ulti, akkor már könnyen ment. Egyedül csináltam lanen 2 killeket :D
2015. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem Chaos Knightot , alchemistet, facelesst.
2015. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. felsoroltad kb az összes melee carryt, pedig a legjobb volt a kérdés (nem is tudom, hogyan kell ezt érteni, a legjobb arra, hogy 1v5-ben leverj vele egy másik teamet?).


Svenhez hasonlít Wraith king, meg Alchemist amit már említettek.


A "legjobb" melee karakter viszont Earth Spirit szerintem.

2015. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Embert meg akkor is physical carryre kell buildeni ugyanúgy mint pl. Anti maget, csak a W-jéből jön a fő damage.


Egyébként még kimaradt Brew, Bristle, Tiny (talán ő is hasonlít egy kicsit Svenre), Kunkka, Juggernaut, Slardar, Night stalker, Dragon knight, Lifestealer, Phantom Lancer, Riki, Ursa, Spectre, Terrorblade ezek mind carryk, ha arra gondoltál.

2015. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 28. 10:33
 7/8 A kérdező kommentje:

Sven-el csináltam a játék végén 4 killt az tetszett is :D

WARCRY+Ultival +q-s képességel megöltem egy bounty huntert + shadow saman-t jaggernaut-ot + shadow fiend-et :D

2015. júl. 28. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek mi a jó.

Az említett Svennel egy hosszabb játék végén akár a teljes ellenfél csapatot is megölheted egyedül.

Ugyanígy Legion Commanderrel, ha összejönnek a passzív lifestealek.

Végjátékra Naix (Lifestealer) is nagyon kemény.


Igazából kevés olyan hős van, ami egy viszonylag hosszabb játékban szart se ér. Közelharciból pl. Tidehunter, Rooft, Beastmaster, Lone Druid, Broodmother.

2015. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!