Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban ez lehetséges?...

Minecraftban ez lehetséges? (többi lent, fontos)

Figyelt kérdés

Atomerőművet lehet építeni minecraftban anékül bármiféle modot raknék bele?

Például: 1.8.1-es verzióban lehet építeni atomerőművet modok nélkül?

Ha lehet akkor valaki elmondaná hogy, mi kell hozzá?



2015. júl. 28. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Külsőleg, vagy belsőleg? Belsőleg csak moddal lehet erőművet csinálni, mivel a MC-ban a redstone az egyetlen energiaforrás (a helyzeti energiától eltekintve).
2015. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LaTueur ***** válasza:
Commanblockkal mindent meg lehet csinálni, csak esetenként idő, sok idő kell hozzá. Pontosan mire gondolsz mi legyen benne, mire legyen képes? Sok commandblockos tutoriált találhatsz Csabusánál, én is tőle tanultam sok mindent.
2015. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Redstone segítségével meg lehet de, még kisérletezek rajta.Ha egyszer sikerül, pontosabb választ fogok adni.
2015. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy szeretnétek egy atomerőművet commandblockkal megépíteni, amikor ilyen nincs a játékban. Biztosan lehetne szimulálni valahogy egy atomerőmű működését, de semmi értelme, mert rengeteg munka, és egyáltalán nem látványos.
2015. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LaTueur ***** válasza:
Nás Páng ez így van, sok munka., de ki mondta, hogy nem látványos? Meg lehet úgy csinálni. És értelme is lehet, ha átalakítjuk egy minigamenek, vagy kalandpálya egy részének és ha valaki megépíti az azért is építi mert szórakoztatja, mert külömben miért építené, vagy, hogy dicsekedjen vele.
2015. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló vagyok és, elkészítettem,csináltam egy youtube chanelt, feltettem pár programot és, csináltam egy videót a dologról.Lényegében csak a lényeget mutattam be ezért, a kis hibák javítása, egy látványos erőmű építése avagy, a tölcsér helyének kiválasztása már a te dolgod.Avagy kiemelném hogy, a erőmű valójában nem csinál semmit csak, látszatra dolgozik.Szóval itt az említett videó: https://www.youtube.com/watch?v=aPcT3xiVilg
2015. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lényegében annyi egy atomerőmű, hogy berakják az izotópokat a vízmoderátorba, hőt fejlesztenek vele, és a termelődő vízgőzzel meghajtanak egy áramgenerátort. Ez szerintem nem túl látványos, és nem is igazán tudom, hogy hogyan lehetne jól szimulálni MC-ban.

Tölcsérekkel, meg ilyen NBT tages felismeréssel lehetne szórakozni, de akkor sem az igazi szerintem.

2015. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@#6

Köszönöm az erőfeszítésedet, egy videó azért többet mutat a kérdezőnek, mint a szócséplés.

2015. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló köszönöm a videót de, esetleg csinánál olyan videót hogy, bemutatod hogyan kell megépíteni?
2015. júl. 30. 08:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Megcsináltam és, elküldtem privátba.
2015. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!