Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy érez valamit?...

Lehetséges, hogy érez valamit? Én 16l. Ő 18f

Figyelt kérdés
Hónapok óta beszélünk, nyáron egy hónapot együtt dolgoztunk akkor még nem érdeklődtünk egymás felé... Nagyon jól eltudunk beszélgetni és mondta hogy kedvel, ő kezdett el leresni és hát őszintén nagyon a szívembe lopta magát, sokan udvarolgattak, de senki nem fogott meg ennyire az első szerelmem után.. Már harmadjára találkoztunk és iszonyatos gyengédséggel ért hozzám minden mozdulatunkból szerintem kiolvasható volt a szerelem nagyon udvariasan viselkesett és néha azt érzem nem hiszi el, hogy tetszik nekem, soha senki nem volt még ilyen velem összefűzte az ujjainkat, simogatott nagyon gyengéden de vissza is fogta magát

2015. máj. 3. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos h erez valamit ^^
2015. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen ha mást nem is de a kukija mocorgását
2015. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Juuuj ez oan cukii *.* <3 en is akarok ilyet! Csak most dobtak :'( de figyi, egy biztos, hogy nagyon tetszel neki, ha randizni hív, udvarol, és tettekben is nyilvánítja az érzéseit. De azt, hogy komolyan gondolja e, azt csak Te tudod megållapítani, illetve: majd úgyis kiderül :) ;) Szorítoook! :* 16/L
2015. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Gondolkodott már azon hogy bemutat a szüleinek én lennék az első akit haza visz
2015. máj. 3. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!