Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell egyszerre több...

Hogyan kell egyszerre több skill-t módosítani DBZ Xenoverse-ben?

Figyelt kérdés

Letöltöttem több módot is pl: Vegeta SSJ3, Bardock SSJ3, Vegetto SSJ3...stb. Az a lényeg, hogy a custom_skill.cus

és aura_setting.aur-t kell felülírni mindegyiknél, de csak az egyik írja felül. (Azért kell, mert a karakternek az egyik változatát írja felül (pl Vegeta-nál a villain-t és abban változik át SSJ3-ba), nem tudom, hogy kell azt megoldani, hogy mind meglegyen.



2015. aug. 2. 21:19
 1/1 anonim válasza:
nekem fingom sincs a problémádra a megoldást de te lehet hogy választ tudsz adni az enyémre :D én codex verzióval tolom és gőzöm sincs hogy kell modot telepíteni én csak azt az 1 et akarom hogy a csinált karakteremnek ssj4 gogeta mozdulatai legyenek és legyen farka ... nézegettem youtuben vidiket de ott tán eredeti steam verzióval működnek ezek a modok vagy nemtom de nekem nem sikerül megoldani esetleg te tudsz valami felvilágosítást nyújtani?
2016. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!