Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Offline league of legends?

Offline league of legends?

Figyelt kérdés
Hol tudok letölteni olyan lol klienst ami nem kapcsolódik a netre? Ha lan-on szeretnénk játszani, mivel csináljuk? Nem baj ha két különböző program van ezekre.

2015. aug. 4. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehetséges.
2015. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, pont ez a lényege, hogy online.
2015. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akik lanon játszanak azok hogy csinálják? Biztos van ilyen csak épp nem hivatalos.
2015. aug. 4. 16:25
 4/7 savanyújóska ***** válasza:
Senki nem játszik rajta lanon. Egyszerűen csinálnak egy custom gamet és kész, nem lehet megkerülni az aktív internetkapcsolatot. Ha pedig olyan kliensed van, ami nem kapcsolódik a netre az egy erősen tört verzió, mivel az egész játék lényege, hogy ti 10-en a szerverrel lekommunikáljátok ki hol van éppen és mit csinál...
2015. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 savanyújóska ***** válasza:
Nota bene: "Biztos van ilyen, csak nem hivatalos." - És pont azért amilyen szinten bele kell hozzá nyúlni a játékba, én nem ajánlanám, mert jó eséllyel csak valami zaftos vírust szedsz össze (megéri, hiszen nem sok embernek van ré igénye, de azoknak nagyon kell-> szinte mindenáron le fogják tölteni és telepíteni), illetve megtalálni se lesz olyan egyszerű szerintem. (Pedig én is egy kezemen meg tudom számolni, hány játékot vettem meg, és egy ujjamon, hány filmet...)
2015. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor inkább hagyom az egészet. De azt tudom h a riotnak is van ilyen programja mert az LCS egyik mecsének elején mondták h a versenyzőknek nem kell a ping miatt aggólni mert lanon játszanak.
2015. aug. 5. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én tudomásom szerint csak külön szerverük van.
2015. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!