Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver online mode...

BlumerZero kérdése:

Minecraft szerver online mode probléma. Mi lehet a baj? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy minecraft szervert és egy kis problémába ütköztem.A probléma az hogy mikor az Online mode-ot átírom false-ra akkor miután futtatom a szervert visszaállítódik. Próbáltam azt is hogy az indító bat fájlt szerkesztettem majd átírtam ott is a true-t false-ra de semmi.Esetleg van erre valami megoldás?

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 4. 23:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ez jelent valamit: 1.8.8-as tört minecraft szerver
2015. aug. 4. 23:53
 2/4 anonim ***** válasza:
nem szabad futnia a szervernek, mikor átírod a server.properties-t. Szóval szerver leállít, megnyitod Notepad ++ szal, átírod szóköz nélkül, mented, bezárod, majd a biztonság kedvéért megnyitod még egyszer megnézni.
2015. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eddig is ugyanezt csináltam és ugyanúgy visszaállítja magát true-ra.


-------------------A szerver nem fut---------------------

1.A properties fájlt Notepad++-al megnyitom majd az online mode-ot átírom false-ra (online mode:false)

ezt elmentem

2.az indító fájlt már átírtam false-ra úgyhogy azzal nem csinálok semmit

3.futtatom a szervert.

kapom az errort ami ugyan engem nem gátol a játékban csak más nem tud csatlakozni a szerverre. Az error azt írja h az online mode true-n van.

megnézem és true-n is van.

nekem konkrétan ez a problémám.

2015. aug. 5. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:

az online-mode=false nem onlinemode: false


2. az indítóba nem kell semmi ilyen marhaság, amit beleraktál, hogy false. az nem fogja befolyásolni.


3. szerezz be másik szerver fajtát és próbálkozz azzal.

2015. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!