Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends top vagy a...

League of Legends top vagy a jungle a jobb lane ahoz, hogy kijussak az elohell-ből?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal, mikor játszok mindig egy topos hozza le a meccset.Ezért most énis tanulom a lane-t, régóta a jungle a mainem, de azzal nem tudok olyan jól carry-zni mint a toppal szóval hova lenne érdemesebb mennem?

2015. aug. 13. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg magasabb divízióba való vagy, akkor akármivel játszol is ki fogsz jutni előbb-utóbb. Supporttal lehet nehézkes SoloQ-ban, de nem lehetetlen.

Azt válaszd, amelyik role-lal jobb vagy, de ha úgy érzed, hogy topon könnyebb neked, akkor azt.

2015. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én topról váltottam jungle-re és elég sokat másztam azóta. Nem az van, hogy "pf már halott ezen meg azon a lanen, bszhatom magam", hanem megyek, megölöm, megölöm mégegyszer és kész. Uralom a pályát. Wardokat úgyse vesz, ha meg igen, akkor leszedem.

Tehát nekem a jungle jobban bejött, de lehet, hogy neked nem fekszik.

2015. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na meg ha társad is van akkor - x % esély,hogy ebay-es meg boostolt 2/14 társakat kapj,mert ha tudod a társadról,hogy jó akkor már csak 3 helyre kérdéses a társ,és ez is rengeteget tud számítani!
2015. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van. Ezért érdemes duóval menni. Egy jó mid/top-jungle vagy support-adc kombó jól tud carryzni.
2015. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!