Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Don't Starve veteránok mi a...

Don't Starve veteránok mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem:

- BeeBox-hoz ugye kell ÉLŐ méh, hogy kell befogni?

- Hűtőhöz hogyan szerezzek olyan fogaskereket vagy mit?

- A Beefalo azaz bölény vagy mi meddig "tüzel" hány nap? (később vissza térek ehez)

- A Beefalo-kat hogy kell megnyírni? Tudom hogy valami penge vagy valami más, hogy szerezhetem meg?


A beefalo-kkal kapcsolatban az a problémám hogy elkezdenek szaporodni... ez szép és jó legalább bővül a család és több kakit szedegethetek (:D). Ezzel nem is lenne baj csakhogy... a táborom kellős közepén "hepalykodnak" 3 sütőn a kaja.. 30+ bogyó bokor megérett (nem mind) 4 kertben van megérve növény nálam is van kaja eléggé rohad és nem tudom felhasználni (nem akarom pocsékolni) és igen... a ládákba vannak az alapanyagok, így se baltát sem csákányt se-semmit nem tudok készíteni.. Lassan jönnek a kutyák is mert már rég nem voltak (kb. 1 hete). Tippeket adjatok a folytatáshoz hogy mit csináljak, a kérdéseimre légyszíves válaszoljatok. Jah és még az lenne hogy a túlélésem már eléggé be van biztosítva legalább élelmiszer ügyben. Hogyan tovább? Wolfgang-gel :D Köszönöm hogy szántál rám időt :)



2015. aug. 16. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beírod a googlebe, hogy don't starve wiki és hoppá meg is van a kérdéseidre a válasz. Amúgy, ha az étel be van biztosítva akkor jön a felkészülés a télre/nyárra? Kiegészítővel együtt van meg? Anélkül túl könnyű.
2015. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. keresel pók bázist, raksz le csapdákat (2 ág 6 fű), ez a legkönnyebb módja a pókháló gyűjtésének. Pókhálóból botból meg kötélből lehet csinálni lepkehálót. Lepkehálóval elkapod a napközben repkedő sárga méhet. Figyelj rá, hogy megromlanak, mint a madarak, nyulak stb.


2. gear, vagyis fogaskerék több helyről szerezhető. Vannak mechanikus lovak, azok dobnak 1-et, van nagy piros fém rinocérosz, az dob 2-t, de találni a pályán random bázisokat, ahol van hűtő, ha azt szétvered, alapanyagként az is dob geart. A legkönnyebb módja viszont a tumbleweed szétszedése, aminek véletlenszerű a dropja. Kiszáradt pörgő kórók.


3. Beefalo párzási időszaka (akkor jelennek meg a kis beefalok, piros a seggük és megtámadnak) kb 6-7 nap. Én főként tavasszal tlaálkoztam vele. Fontos, hogy az egész világon egyszerre van párzás, tehát nem külön külön mikor odaérsz alapon megy.


4. A beefalok megnyírásához Razor (borotva) kell, eszközöknél tudsz csinálni, kell hozzá sience mashine. Ajánlatos este vaksötétben (raksz le nagy tüzet) megnyírni őket, vagy megtámadnak. Lehetőleg tél előtt 5-6 nappal már ne nyírd meg őket, mivel ha nincs bundájuk megfagynak és meghalnak.



Ami a bázisodat illeti, rossz helyre raktad le. Úgy kell lerakni, hogy szükség esetén 15-20 sec alatt oda tudsz futni a beefalokhoz, de alapvetően ne legyenek ott körülötted. Vagy új játékot kezdel, vagy ha sikerül szerezned egy beefalo horn-t, akkor azt használva (mint tárgy, megfújod) mennek utánad a beefalok és kihúzhatod őket a bázisodról.

2015. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Köszi.. De nem jött össze a google azért is itt kérdeztem :)
2015. aug. 16. 17:21
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm szépen olyan kürtöt hogy szerezhetek? Még elfelejtettem írni hogy milyen kalapot készítsek ami felviszi a Józanságomat, köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál :) Zöldkéz megy
2015. aug. 16. 17:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Megölsz egyet és droppol. Amúgy mi nem jött össze azon, hogy beírd: don't starve wiki? paff az 1. találat és az egész játék részletesen le van írva.
2015. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


első körben érdemes 12 virágból koszorút csinálni, azzal napközben felmegy a józanság. Csak aztán fogjál pillangót (lepkehálóval) és ültesd le virággá, vagy ki fogsz fogyni a virágokból.

2015. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5. Azért itt kérdezem mert itt a kérdéseimre gyorsan választ kapok, itt mindenki látja akinek hasonló baja van, A wikit meg nem akarom olvasgatni naphosszat és kiszűrni a lényeget, egyszerűbb kérdezni.
2015. aug. 17. 07:57
 8/13 A kérdező kommentje:
6. Köszönöm a válaszodat, már csináltam párat, és kezd fogyóba lenni a virág, van valami másik kalap is ami felviszi vagy csak az?
2015. aug. 17. 07:59
 9/13 anonim ***** válasza:

1perc volt megtalálni a wikin, nem kellett olvasgatni: Ezzel szemben te vársz órákat rá.


+50:

Sleeping in Tent

Sleeping in siesta learn

Eating Ice Cream


+33:

Sleeping in a Straw Roll

Sleeping in a Fur Roll

Killing a Terrorbeak


+20:

Repairing a Relic

Eating Melonsicle


Van még egy rakat más módszer, de nem fogom végigírni...

Don't starve wikibe bemész, beírod a keresőbe, hogy Sanity és kiadja. Ha rákattintasz a tárgyra akkor meg átirányít az ő lapjára és megmutatja, hogyan készül.

2015. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tudok angolul, azt se tudom mi-mi és az alap anyagokat hogy kell megszerezni, esetleg valaki egy magyarosítást linkelne?
2015. aug. 17. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!