Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Don't Starve veteránok mi a...

Don't Starve veteránok mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem:

- BeeBox-hoz ugye kell ÉLŐ méh, hogy kell befogni?

- Hűtőhöz hogyan szerezzek olyan fogaskereket vagy mit?

- A Beefalo azaz bölény vagy mi meddig "tüzel" hány nap? (később vissza térek ehez)

- A Beefalo-kat hogy kell megnyírni? Tudom hogy valami penge vagy valami más, hogy szerezhetem meg?


A beefalo-kkal kapcsolatban az a problémám hogy elkezdenek szaporodni... ez szép és jó legalább bővül a család és több kakit szedegethetek (:D). Ezzel nem is lenne baj csakhogy... a táborom kellős közepén "hepalykodnak" 3 sütőn a kaja.. 30+ bogyó bokor megérett (nem mind) 4 kertben van megérve növény nálam is van kaja eléggé rohad és nem tudom felhasználni (nem akarom pocsékolni) és igen... a ládákba vannak az alapanyagok, így se baltát sem csákányt se-semmit nem tudok készíteni.. Lassan jönnek a kutyák is mert már rég nem voltak (kb. 1 hete). Tippeket adjatok a folytatáshoz hogy mit csináljak, a kérdéseimre légyszíves válaszoljatok. Jah és még az lenne hogy a túlélésem már eléggé be van biztosítva legalább élelmiszer ügyben. Hogyan tovább? Wolfgang-gel :D Köszönöm hogy szántál rám időt :)



2015. aug. 16. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A képekből meg lehet érteni ezt a wikit. Legalábbis azt biztos, hogy mit mi droppol hisz egy szót nem kell hozzá olvasni csak a képekre kattintgatni.
2015. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Lenne ismét pár kérdésem:

- Nem találok robotokat, mit csináljak?

- Sok fát vágtam, viszont keveset ültettem, a faszörny üldözött, és sikerült elegendő fát ültetnem, de amikor ismét fát akartam vágni akkor megint megtámadott. Hogy vágjak fát?

- Húsevő növény hány nap alatt fejlődik ki? Mennyi napig tárolja a megevett dolgot?

- A faszörny megölt majdnem minden bölényt, most egyedül van egy kis jószág, felnő vagy vigyem el a többihez?

- Hogy lehet bölényen lovagolni? (feltéve ha lehet, pár képen láttam)

2015. szept. 6. 20:41
 13/13 A kérdező kommentje:
Köpőcsőhöz kell valami növény, az mi és hogy craftolhatok?
2015. szept. 6. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!