Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valóban Internetes csalás?

Valóban Internetes csalás?

Figyelt kérdés
Van egy játek(Metin2) és ott egyik ismerösőmet meglopta egy gyerek 300 rúddal,én pedig azt a gyereket loptam meg 2000rúddal de úgy,hogy a terv az volt,hogy counter strike global offensive skinekre csereltunk volna aminek értéke kb 25 euro, de en nem adtam neki oda azert mert ő meg meglopta az ismerösömet és most meg azzal fenyegetőzik,hogy be megy a rendőrségre és feljelent,ha valóban megteszi akkor lesz valami kővetkezménye vagy csak simán kiröhőgik,hogy ezzel bemegy a rendőrségre?

2015. aug. 19. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendőrségen nem, de a játékból úgy kib4szhatnak ezért ahogy csak lehet.
2015. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, kiröhögik. A játékban bant kaphatsz steamen is eltilthatnak a tradeléstől, de hallottam olyat is, h 1 hónap bant kapott.
2015. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ui.: és nyomi dolog másoktól lopni, de metin2őzni is. Nem baj remélhetőleg, ha betöltöd a 12-őt rá jössz.
2015. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel gondolom Metin 2 alapján 14 alatt vagytok, így nem kell félned. A gyerek úgy is túl buta ahhoz hogy angolul levelet írjon a steam supportnak hogy meglopták. A Rendőrségen meg max kiröhögik, ha be megy egy ilyen takonypóc hogy őt meglopták egy játékba.
2015. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!