Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik MMORPG-t lenne érdemese...

Melyik MMORPG-t lenne érdemesebb elkezdeni?

Figyelt kérdés

World of Warcraft (eredeti)

Final Fantasy 14

Elder Scrolls Online

Megjegyezném Skyrimmal kb 30 percem volt, annyira nem érint mennyire adja vissza annak a hangulatát.


WoW-ot még 2004 ben a megjelenése után 1 hónappal vettem meg (jó kis 5 CD-s telepítő :D ), az tetszett, de ott hagytam. Volt még egy kis BC meg WotLK tört szerver ismeretem vele, de attól tartok már nagyon elment, nem biztos hogy megérné megint megvenni. Nagyon nagyon sok dolog változott (szerintem azóta). Maga a havidíj nem zavar, csak már régen is nagyon összekuszálták a craft rendszert, meg ott van a dungeon finder, elvileg elég elérni 15-20as szintet, aztán éjjel-nappal insta és fel is mentél maxra. Semmit nem kell küldizni meg ilyenek. A másik meg a grafika, elvileg volt valami kis update, de mégis csak egy több mint 10 éves játékról beszélünk. Nem tűnik elhanyagoltnak, vagy kockásnak?


Final Fantasy-val még nem játszottam (egyik korábbi résszel se), de úgy szimpatikusnak tűnt. Kicsit TERA jellege van, amit élveztem a Reaperek megjelenéséig.


Guild Wars 2 megvan, pár hónapig elvoltam vele, de nem érdekel igazán. Meg persze ezeken kívül sok másik MMO-val is játszottam, TERA, Aion, Arc játékok (Perfect World, Neverwinter meg társai), meg még sorolni lehetne. Ezek különösebben nem érdeklenek.


Mik a vélemények, tapasztalatok errőlk a 3 MMOról?



2015. aug. 19. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

WOW, igazából máig egy MMORPG sem tudta követni, voltak akik kis ideig fizetősök voltak, és a Content elvitte a hátán a játékot pl a WildStar vagy a RIFT, de ezek is hamar beadták a kulcsot.


A FF14 még egy egész jó játék, de nem éri meg játszani vele, gyakorlatilag egy wow clón kevesebb lehetőséggel.


ESO katasztrófa MMORPGnek.


A TERA egy grindfest.


A GW2-ben meg nincs mit csinálni, max szinten minden lényegében egy skin, így unalmas.



PVE részben a WOWot egyedül a Wildstar fenyegette, de a WS Raidjei az egy dolog hogy brutál hardcore volt, de még buggos is.


Egy szó mint száz, WOW a legjobb választás ha minőségi MMORPG-t akarsz. Bár ahogy látom már döntöttél. :D

2015. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja! :) A wow megjelenése óta trónol az mmorpg-k listáján. Mostanra talán alkonyodik neki és átveszik az újabb, szebb grafikás játékok, de egyelőre még a világon a legtöbben játszanak vele. ( most, hogy jövőre warcraft filmet is kapunk, valószínűleg még több előfizetője akad majd ) Én szeretem, még mindig, de abbahagytam egy ideje, mert drága és nem volt időm rá. :) Majd írd, hogy melyiket választottad végül.
2015. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sokak szerint a Legion lesz az utolsó kieg. Bár ez sok mindentől függ, főleg a filmtől, ha vetítik én megyek rá!
2015. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!