Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti is ismeritek az Episode...

Ti is ismeritek az Episode játékot? Szerintem nagyon jó. Viszont kerestem, de sehol nem találtam gombot poszt írására a fórumján. Hogy tudok posztot kirakni?

Figyelt kérdés
És amúgy fiúk is játszanak ezzel, írnak történetet? Mert ők is simán írhatnának fiú főszereplővel, bár nehéz lenne... :)

2015. aug. 20. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Asszem van fiú főszereplős sztori is, azok között a sztorik között amiket a játékosok írnak,bár leginkább lány főszereplős sztorik vannak, ez tény.

Nekem az új Episode szerkesztőitől készült sztori, a Demi Lovato‘s Path To Fame a kedvencem :)

A fórumukat nem szoktam használni :/

2015. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi! Csak én is elkezdtem csinálni egy ilyen történetet, de sokmindent nem tudok még, hogy kell csinálni. Pl. hogy a karaktereim, hogy tudnak autózni, úgy, hogy a háttér úgy mozog, mintha menne az autó,... stb. És az írói fóumon szoktak tanácsokat adni, feltenni kérdéseket. De valamiért hiába regisztráltam nem engedi, hogy posztoljak vagy valami, csak látogatni tudom, talán mert nem tudtam megerősíteni az email címem. :( Pedig nagyon jó story bújkál a fejemben. Egyre több ötletem van, mag vicces jelenetek meg minden. Megpróbálom újra egy másik email címmel.
2015. aug. 22. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!