Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a Call Of Duty...

Miért laggol a Call Of Duty 4? Több lennt!

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hónapja játszok a cod 4 multiplayer részével ,és 3-4 napja vettem észre,hogy néha olyan 5 mp-ként belaggolok, laggométert is néztem nem fps lagg.A pingem 32 körül van nem megy feljebb. De nem értem mert 2-3 hónapja játszok ugyan azzal a számítógéppel és ugyan azzal az internettel. Egyszer se volt laggom most állandóan.Egyszerűen így nem lehet játszani , deathrun-on se azon meg főleg mert ugrok egyet át a másik dologra és leesek mert pont akkor laggolok be.Mitől lehet ez? Tudom meg fogjátok kérdezni ,hogy milyen a netem meg a gépem stb.. de eddig nem volt baj se a nettel se a számítógéppel.

2015. aug. 25. 05:58
 1/3 anonim válasza:
Esetleg vedd lejjed a grafikát, és a többi beállitást is.
2015. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De eddig is ezeken a beállításokon játszottam.És semmi lagg nem volt.
2015. aug. 25. 18:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem fps laggom van .
2015. aug. 25. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!