Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 indítás probléma!?

GTA 5 indítás probléma!?

Figyelt kérdés

Nem tudom elindítani a játékot, mert ezt dobja ki:


[link]


Próbálgattam frissíteni a "GTAV_Setup_Tool"-al és a "GTA_V_Launcher_1_0_393_2"-el. Miután mindkettővel frissítettem, már ezt dobta ki:


[link]


Beírtam az e-mail címet, a jelszót, tölt, de befagy és nem csinál semmit.


Mit tegyek?



2015. aug. 25. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm Nekem is hasonló a gondom. Egyébként internet nélkül játszottál? Mert nekem azóta ilyen mióta egyszer a vihar miatt elment a net ezért offline módban indítottam de azóta sem jó...
2015. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Állandó net, nem ment el az áram se és a net sem. Szóval ez valami update hiba, vagy nem is tudom.
2015. aug. 25. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta van ez?
2015. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap 5-kor ultem a gephez es bebuggolt a jatek aztan ez lett belőle.
2015. aug. 25. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nem csináltál valamit másképpen? Vagy a social clubba be vagy lépve? Nem az lehet a gond? Igazából sajnos én is csak találgatok... Mert mintha egyszer mintha már én megoldottam volna egy ilyen jellegű problémát de, hogy hogyan az jó kérdés számomra is...
2015. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mit csinálhattam volna másképpen?:D

Am. telón iFruit-ba ha belépni próbálok, akkor valami olyasmit ír, hogy: 'Túl sokszor hibáztam el a jelszót és újra kell aktiválnom a profilt'. De gépen már aktiváltam és jelszót is cseréltem. S még mindig ezt írja ki.

2015. aug. 26. 08:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Mik a géped adatai?
2015. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már megcsináltam. :)


C:\Users\-saját neved-\AppData\Local\


és itt a Rockstar Games mappát kell kitörölni. Ezután próbáld meg elindítani a launchert.. Ha ezután sem működik, akkor töröld ki a dokumentumoknál lévő Rockstar Games mappát.;


C:\Users\-saját neved-\Documents\Rockstar Games


(A mentéseket vedd ki és a saját zenéidet ha kell, mert elvesznek, ha kitörlöd.)

2015. aug. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!