Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mount&Blade Warband:Viking...

A Mount&Blade Warband:Viking Conquesthez van magyarítás? Beállítom a magyar nyelvet, de angol marad.

Figyelt kérdés

#magyar #viking #Mount & Blade #viking conquest
2015. aug. 30. 14:46
 1/8 tomi780 válasza:
Én sajnos nagyon sok helyen megnéztem a magyarosítást,de sehol se találtam semmit.A múltkor véletlenül valahogyan valamit összebabráltam a warband és a conquest nyelvei közt,de nem tudom mit csináltam de magyar lett az egész conquest.Keresem mit csináltam de nem tudom.Így nagyon zavaró az,hogy nincsen magyarul,mert jó a játék de,így angolul nem izgalmas.Valamennyire tudtam magyarosítani,de nem teljesen.Angol marad csak a menü magyar beállítások stb.Tehát ha van valahol ennek magyarosítása annak nagyon örülnék ha megkaphatnám mert így nem is játszok vele.A Napoleonic Warsal pedig ugyanez. :(
2015. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van olyan hely ahol dobozosan meg tudom venni?Utalni nem tudok viszont a játéknagyon megtetszett.Amikor a hétvégén ingyenes volt akkor letöltöttem és 4-5 órát simán eljátszogattam a viking conquestel.Az alapjátékot le tudom tölteni gog.com-ról,de az se nem a legkésőbbi verzió és nem warband.Nekem még így is megfelelne hogy angol.A lényeg az az hogy hol tudom dobozosan megvenni?A rendelés jöhet,de csak készpénz.
2015. aug. 31. 14:04
 3/8 Csori96 ***** válasza:
Csak az alapjáték jelent meg magyarul, a kiegészítőkhöz nem készült fordítás.
2015. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én egyszer a with fire&swordot elkezdtem lefordítani,mert elég sok minden nem volt meg magyarul.Viszont úgy jártam valamiért hogy az ékezetes betűk nem jelentek meg és a többi pedig eltolva.
2015. aug. 31. 17:56
 5/8 anonim válasza:
Lépj be a steambe, jobb egérgombbal kattints a mount and blade warband feliratra és kattints a tulajdonságokra, majd a helyi fájlokra aztán kattints a helyi fájlok böngészésére,ahonnan kattints a modules mappára és ott a Native-ra, ahonnan kattints a languages mappára ott lesz a hu nevű mappa, amit másolj be a modules mappában levő Viking Conquest mappában levő languages mappába.
2016. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tomi780 válasza:
Az nagyon nem teljes fordítás.Az csak a menüt magyarosítja.Magát amit beszélnek,meg magát a történetet,meg semmit se fordít.Csak a menüt. :/
2016. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabor11223 válasza:
Engem már annyira idegesít hogy angol el kezdtem egyedül lefordítani a mai napon
2018. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És ha szabad kérdeznem honnét nyered ki pontosan a fordítandó szövegeket? Mert én ha jól emlékszem a modulok/ viking../ languages/ en... Mappában csak két szöveges fájlt találtam. Hol a többi szöveg??
2020. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!