Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék elvált Apukád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék elvált Apukád akár gyerkőccel? Van kifejezetten ilyen oldal?

Figyelt kérdés
Sajnos engem és a babámat most pattintott le a férjem. Én 26 éves vagyok a babám ( fiam ) 9 hónapos. Próbálok erőt venni magamom és nem törtődni a helyzettel,de nagyon nehéz. Szívesen találkoznék hasonló helyzetben lévő Apukával ( nem kifejezetten párkapcsolat céljából ) Segíteni. Társnak lenni. Együtt babázni. Vagy akár a háztarásban segíteni. Szóval,hogy tudjak váltani.

#baba #válás #egyedüllét #apuka gyerekkel #háztartásban segítés
2015. jún. 29. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem lesz egyszerű dolog az biztos!
2015. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok ilyen oldalról, aminek konkrétan ez lenne a célja, de társkeresőket és az ehhez hasonló randi site-okat meg nem ajánlom inkább, mert a nagy része átverés.


Sajnálom, hogy ilyen helyzetben kerültél, kitartást hozzá.


Miért fontos az, hogy szintén hasonló helyzetben kell lennie az apukának ? Gondolom azért gondoltál erre, hogy ketten össze tudnátok fogni, és könnyebben mennének a mindennapok, kölcsönösen tudnátok segíteni egymásnak, de ezzel az a baj, hogy nehéz ilyet találni.

2015. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez szörnyű, részvétem. Találj magadnak valakit azt kívánom!
2015. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :( Igen azért lenne jó egy hasonló helyzetű mert akkor áttudnánk érezni a gondokat...és talán egyikünk sem akarna rögtön párkapcsolatot hanem egy erőt összeszedő időszak következne. Támogatnánk egymást,lenne mellettünk valaki akire számíthatunk a bajban.
2015. jún. 29. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A gondolat jó, csak borzasztóan nehezen kivitelezhető. Nálam például nem kimondott elvárás, de előny lenne, ha az enyémhez hasonló korú gyermekét egyedül nevelő kisgyermekes apukával hozna össze a sors, de egyszerűn még nem találkoztam ilyennel, pedig aktívan ismerkedem. Vagy gyermektelenek, vagy már nagy gyermekeik vannak. Úgyhogy a tapasztalat alapján párt is nehéz találni, nemhogy még olyat, aki hasonló élethelyzetben van...
2015. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ritka, hogy pici gyermek apukánál marad, emiatt is nehéz. Nálam a feleségem 5 év után mást választott. Gyermekünk nincs (most azt mondom, hogy szerencsére). 38F
2015. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!