Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy idegesítenek a...

Normális, hogy idegesítenek a kisbabák, kisgyerekek?

Figyelt kérdés

Ha megjelenik egy kisbaba/kisgyerek, más lányokkal szemben én nem rohanok oda, hogy "jajjj de cukiiii" és nem tolakodom, hogy kézbe akarom venni. Sőt, néha kifejezetten idegesítenek is a kisgyerekek. Kivétel ez alól a három éves unokahúgom, Őt nagyon szeretem.

Meg szüleim azt mondták, hogy kisebb koromban én tanítottam meg mindenre a nálam másfél évvel fiatalabb tesómat(olvasni, biciklizni), de nem is értem, hogyan. Ma már ehhez tuti nem lenne türelmem.

A kérdés: ez normális? Nem kéne ebben a korban minimális anyai ösztönömnek lennem?

15/L



2013. okt. 13. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tök normális, én konkrétan utálom őket. Főleg az idegesít, hogy bámulnak.


17/L

2013. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Különbözőek vagyunk. Serdülőkorba sok minden belefér. Pár év múlva valószínűleg észrevétlenül változik majd benned valami. Én a húszas éveim közepéig gyerekekre rá sem néztem. Miért lenne ez baj? Más érdekelt. Aztán jönnek az ösztönök, és most gyerekre vágyom. Ma sem cukiskodom kisbabákkal, de attól még az enyémet imádni fogom.
2013. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))) felpontoztalak titeket ;)
2013. okt. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!