Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Don't Starve veteránok mi a...

Don't Starve veteránok mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lenne ismét pár kérdésem:

- Nem találok robotokat, mit csináljak?

- Sok fát vágtam, viszont keveset ültettem, a faszörny üldözött, és sikerült elegendő fát ültetnem, de amikor ismét fát akartam vágni akkor megint megtámadott. Hogy vágjak fát?

- Húsevő növény hány nap alatt fejlődik ki? Mennyi napig tárolja a megevett dolgot?

- A faszörny megölt majdnem minden bölényt, most egyedül van egy kis jószág, felnő vagy vigyem el a többihez?

- Hogy lehet bölényen lovagolni? (feltéve ha lehet, pár képen láttam)

- Cut Reeds-et hogy szerezhetek?



#Ne_Éhezz #Veteránok_segítség
2015. szept. 13. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:

-Ha az összeset megölted akkor gondban vagy kivéve ha van bánya mert lent még tudsz "Gear"-t szerezni de az nem lesz egyszerű


-Őt az egyik legkönnyebb megölni, minél nagyobb annál lassabb. A legnagyobbat 4-szer is megütheted mielőtt ő támadna de ehhez kell egy kis gyakorlás. Megütöd párszor majd gyorsan kitérsz (jobbra-balra, balra-jobbra attól függően, hogy tőled merre van és csak pár lépésről beszélünk) Ha kisebb akkor óvatosabbnak kell lenned de hamarabb végzel is velük (Őket megéri megölni a későbbi játékmenet érdekében)


-A húsevő növény az egy érdekes dolog mert saját tapasztalatból gazdálkodva azt mondom neked, hogy 1-2 nap alatt kinő, ha esik az eső akkor hamarabb. A Dolgokat a végtelenségig tárolja de sokadik tárgy után felülírja az addig tároltakat (Legalább is a legutóbbi játékmechanika így működött de lehet, hogy azóta változtattak dolgokat a készítők)


-Fel fog nőni és nincs értelme a többihez vinni. Igazából foglalkoznod sem kell vele


-A bölény lovaglás egy nagyon hosszú folyamat mire véghez viszed és nem is éri meg annyira. Egy kész szenvedés mire eléred a célodat de sok kaja kell hozzá, türelem, profizmus, tárgy és elszántság. (4 fajtája lehet a bölényednek, egy futó, egy támadó, "egy tank" és egy átlagos. Ha szeretnéd le tudom vezetni, hogy hogyan is kell de szerintem ha elolvasnád frászt kapnál és ezt a funkciót elengednéd örökre


-Cut Reeds a legveszélyesebb Biomban található ahol a csápok jönnek ki a földből. Itt találhatóak azok a halemberek, a szúnyogok és persze nagyon sok pók. Ezt nem fogod tudni ásóval kiszedni és újra ültetni, mindig kockáztatnod kell ha akarsz szerezni párat. (Hasznos tipp: Ha el akarod kerülni a csápok nagy részét akkor fogj egy ültethető tárgyat pl: toboz, és ahogy haladva a térképen odapróbálod a mezőre és pirossal jelöli, ergó nem tudod elültetni ott 100%, hogy egy csáp lapul. Másik ismertető jele a helynek, hogy itt lila a talaj, innen könnyen fel fogod ismerni de ismételten, az egy veszélyes hely

2017. márc. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!