Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends melyik...

League of Legends melyik adc-ék jók a feljebb jutáshoz? (silver-ben vagyok)

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik, amelyikkel tudsz játszani. SoloQban csak az számít. (Keress support duopartnert, csodákra képes.)

Jó carry Vayne, Jinx, Corki satöbbi.

2015. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sivir

Graves

Jinx

esetleg Cait


Egyiket se valami nagy durranás játszani, ha megtanulsz jól farmolni és helyezkedni, akkor már jó vagy.

2015. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sivir, Vayne, Tristana, Corki
2015. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az összes az szinte, nem a hős számít, hanem az aki játszik vele. Gyakorolj vele normal gameken és alkalmazkodj. Attól, h kiveszel egy gravest még elverhet egy tristana.
2015. szept. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ui. bár jelenlegi metában nem az adc a legjobb kijutásra, mert tankok bemennek, kiszedik és kijönnek. Support és jungle role jobb a feljebbjutáshoz. bár még csak gold 2be vagyok, de tavaly Bronz 3ból indultam
2015. szept. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igazad van utolsó válaszoló egyszerűen sehogy nem tudok feljebb jutni minden rohadt meccsen afk,vagy feederek vesznek körbe, állandóan utolsó pick vagyok alig tudom kikönyörögni az adc-ét.
2015. szept. 17. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz egyetlen szereppel feljebb jutni, ha csak nem support vagy, aki duozik(mert kevés a support main, hát még aki soloba joinol, ügyre két duo nem lehet egy rankedben). Legyen két fő szereped(roleod, rollod hogyan ragozzam én ezt?), két másodlagos és egyet talán kihagyhatsz. A két fő szerepben legyen több mained, akiket mechanikailag profin tolsz, a másodlagosra 1-2 amivel erős vagy, de nem közkedvelt, hogy ne legyél bajba ha elpickelik. A countereket tudjad, legalább egy honlapról lenézni. Egy oldalt tudnék csak az ellenfél "mentális megtöréséről" írni, így inkább azt tanácsolom, mint amit fentebb is írtam, legyen mindenhova pár champed, és majd beindul a ranked, mikor az elméletet megtanulod tapasztalat útján.
2015. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!