Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Doom, vagy Brutal Doom?

Doom, vagy Brutal Doom?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Doom
2015. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hmm.

Nekem a Brutal Doom jobban bejön. Még a Doom 3-nál is jobban.

2015. szept. 19. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Brutal Doom de ahhoz ha jól tudom akkor kell az eredeti Doom is...
2015. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól tudod.
2015. okt. 30. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:

A Brutal Doom egy külön játék, nem kell hozzá az eredeti Doom... illetve nyilván annak a dolgait is használja, de egybe van már integrálva.


Amúgy nem értem a kérdést :D Melyiket szeretem jobban? Ha most kéne elővennem valamelyiket, akkor a Brutalt venném.

2016. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen az. Hogy melyiket szeretitek jobban.
2016. jan. 17. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából a sima Doom nekem régebben sokkal nagyobb élményt jelentett és még mindig jó rá gondolni hogy mennyit szórakoztam vele. Bár mai szemmel nézve már szinte senkinek sem kell épp ezért fejlesztették ki a Brutal Doom-t hogy akik még szeretnék kijátszani és egy kicsit nosztalgiázni, de nem szeretik a pixeles és "furcsa" irányítású játékokat azoknak sokkal szimpatikusabb lesz. Szóval ez most attól függ hogy te a Doomot mennyire szeretted, aki jobban szerette a régit nyílván nem fogja végig tolni a Brutal Doom-t csak 1-2 körre fog vele játszani, de aki mondjuk a Doom-t nem szerette az a Brutal Doom-t sokkal jobban fogja szeretni.
2016. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egyik se. Doom PRCP!
2016. jan. 24. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!