Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Path Of Exile tanácsok,...

Path Of Exile tanácsok, bevezető videók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy pár napja kezdtem el játszani a POE-al, és bevallom őszintén bonyolult ARPG-nek tűnik. Eddig egy videósorozatot találtam youtube-on ahol részletesen mutatja be a játékot, aztán olyan act 2 legelején megszakadt a sorozat és azóta sincsenek videók.

Ezért is kérném hogy ha ismertek olyan lehetőleg magyar csatornát ahol részletesen elmagyaráznak minden fontosat a játékról, akkor azt linkeljétek be nekem! Lehet angol nyelvű is ha csak olyat ismertek, azt is megértem nagyrészt, de nehezebben. Bővebben a trade-elés, kövek, fejlődési/farmolási taktikák érdekelnének.

Előre is köszönöm! :)



2015. szept. 22. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon, nem rosz játék a POE, de hosszútávon unalmas, nem igazán játszanak vele sokan. Igazából magadnak kell rájönnöd a dolgokra, nem nehéz, de egy-két dolog igen bonyolult. Én vittem egy 95ös Witchet régebben, de már az is szenvedős volt.
2015. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy szenvedős? :)
2015. szept. 22. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan fejlődsz, és igazából nem is éri meg, el lehet vele lenni, de hosszútávon én untam.
2015. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el játszani vele , ha van kivel akkor toljátok ketten vagy ahányan vagytok , mire kiviszitek normált szinte mindenre rájöttök , egyszerűbb megtanulni magadtól az alapokat mint videókból , aztán ha ez már megvan akkor lehet kezdeni új karit akk ismered az alapokat már , elég lesz build guide-ot nézned , és akk már csak farmolás az egész. Egyébként sokat istenítik , hogy ingyenes meg minden és oda-vissza veri a diablot.. felüdülés volt kb 40-50 órát bele is öltem aztán elunalmasodott , semmivel se jobb vagy rosszabb mint a diablo.
2015. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!